לכוכבת הרשת קנדי סאמרס - מי שמוכרת לכם גם כמי שהשפילה בדרך גאונית את האקס הכדורסלן שבגד בה - יש משהו במשותף עם מדריכת הפיטנס ג'וליה גילאס והדוגמנית קארלי קארלוף. והמשותף, או בעצם המשותפת, היא מעצבת ישראלית בשם נגן זהר.

אם השם נשמע לכם מוכר, זה בגלל שזהר היא מעצבת בגדי ים צעירה שהספיקה להלביש הרבה כוכבות גדולות בביקיני, בארץ ובעולם - ביניהן טל ברקוביץ', מלכת היופי של רוסיה, סופיה ניקיצ'וק (בלוגרית אופנה והכפילה של קים קרדשיאן), קמילה אוסמן, דוגמנית הפיטנס שאנטל זאלאס וקארלי לוטריג ("מלכת הביקיני של דרום אפריקה").

הרבה זמן לא שמענו על כוכבות שהתהדרו בביקיני מהקולקציה הישראלית (ותודה לך על זה, חורף), אבל עכשיו הן צצות שוב. קנדי סאמרס, הדוגמנית שמככבת בפלייבוי, העלתה לאינסטגרם שלה תמונות בבגד ים שחור לוהט של זהר ובביקיני אפור, וגם היא הצטערה על העובדה שאין לה כרגע איפה להסתובב עם הפריט החדש שהיא "מאוהבת בו".

A post shared by Kennedy Summers (@misskennedys) on

A post shared by Kennedy Summers (@misskennedys) on

ג'וליה גילאס, מדריכת הפיטנס שמתחזקת אינסטגרם עם 4.4 מיליון עוקבים, השתמשה בביקיני ירוק זעיר ובביקיני שחור מהקולקציה הישראלית כדי לעודד את כולם להצטרף לתכנית הכושר שלה, וקלי קארלוף, דוגמנית בריטית עם יותר מ-225 אלף עוקבים באינסטגרם, השוויצה בדיוק באותו ביקיני ירוק מנומר, וגם בביקיני מנומר בצבע אחר, כי למה לא?

A post shared by Negen Zohar Bikinis �� (@nz_designer) on

A post shared by K e l l y • K a r l o f f �� (@iamkellykarloff) on

A post shared by Julia Gilas (@juliagilas) on

A post shared by Julia Gilas (@juliagilas) on

A post shared by Julia Gilas (@juliagilas) on

אנחנו בכל מקרה לא טיפוסים חזקים של חורף, אבל תמונות הביקיני האלה רק גרמו לנו לרצות עוד יותר להיכנס לשינה עמוקה עד יוני לפחות.