אין תמונה
עשתה את זה בשביל הכיף. לוסי גמבל

שמח באוניברסיטת קיימברידג' בבריטניה. האוניברסיטה היוקרתית, שנחשבת בין הטובות ביותר בעולם, כבר התפרסמה אצלנו במדור פעמיים - פעם אחת בעקבות פינת הציצים החדשה באתר האוניברסיטה, ופעם אחרת לאחר מהדורת החדשות בעירום שפרסמו הסטודנטים שם. בשתי הפעמים, אגב, המטרה של החשיפה הסטודנטיאלית הייתה זהה - לעשות את החיים המשעממים באוניברסיטה למעניינים יותר.

גם השערוריה החדשה שמגיעה מקיימברידג' צפויה לעשות את החיים למעניינים יותר - לפחות לחברים ולמרצים של לוסי גמבל, סטודנטית בת 20 שלומדת איטלקית וצרפתית שנה ראשונה וגם שרה במקהלת האוניברסיטה.

גמבל שלחה תמונות חושפניות ונועזות של עצמה למגזין הגברים Nuts, כדי להשתתף בתחרות שיכולה לזכות אותה בבוק מקצועי והשתתפות עתידית בגיליון המגזין. חלק מהתמונות צולמו מתוך חדר השינה שלה במעונות האוניברסיטה, ולפחות אחת מהן היא טופלס.

אין תמונה
אנחנו שוקלים להציע תחרות דומה לסטודנטיות באוניברסיטת תל אביב

ראוי לציין שעשרות נשים נוהגות לשלוח תמונות עירום של עצמן ל-Nuts, אבל הן בדרך כלל לא סטודנטיות ששרות במקהלה באוניברסיטה הכי יוקרתית בבריטניה. השילוב של "סטודנטית", "קיימברידג'", "מקהלה" ו-"טופלס" עשה את שלו, והתמונות של לוסי לא מפסיקות להסתובב בימים האחרונים בבלוגים, אתרים ומדורים כמו שלנו. בקיצור, הצלחה.

גמבל, אגב, לא מתרגשת מכל הסיפור. כפי שנכתב באתר האוניברסיטה, היא שלחה את התמונות בשיתוף עם החברה שלה ועשתה את זה "בשביל הכיף". בהחלט כיף.

>> האם אל ליברצ'י היא הדוגמנית הכי שווה שאתה לא מכיר?