דניס וולץ' (צילום: ערוץ 5 הבריטי)
עזבי, דניס, הצופים לא באמת רוצים לראות את זה | צילום: ערוץ 5 הבריטי

דוגמניות צעירות ופרובוקטיביות שמסתובבות בלי חולצה בבית, את זה אנחנו יכולים להבין. אבל כששחקנית בריטית ידועה ונשואה בת 53, מחליטה לקפוץ לג'קוזי בבית האח הגדול יחד עם גבר שצעיר ממנה ב-34 שנים, ולהוריד את החלק העליון מול כל המצלמות, זה כבר גורם לנו לעצור.

תכיר את דניס וולץ', אחת הדיירות בעונה הנוכחית והחמה של האח הגדול סלבריטי בבריטניה. וולץ' מוכרת לבריטים כשחקנית, רקדנית ומגישת טלוויזיה, ובעיקר כסלב הידועה בעבר רווי מהמורות: ניסיון התאבדות, אלכוהוליזם ושימוש בסמים. עכשיו היא חוזרת לככב בכותרות בזכות הסקנדל שתועד על ידי עשרות מצלמות בבית האח הגדול: היא בילתה בג'קוזי עם פרנקי קוקוזה בן ה-19, מתמודד אקס פקטור שמשתתף אף הוא בעונה.

דניס וולץ' (צילום: ערוץ 5 הבריטי)
רואה את המצלמה הזאת? בעלך מסתכל מהצד השני | צילום: ערוץ 5 הבריטי

וולץ' נעזרה באחת הדיירות האחרות כדי להסיר את החלק העליון ולקפוץ לג'קוזי, הכול לכבוד יום ההולדת ה-19 של קוקוזה. הדייר הצעיר היה מבסוט: הוא לא הפסיק לצחוק, אולי בגלל שראה את מה שהיה לוולץ' להציג לו. קוקוזה, אגב, ידוע כסלב פרוע אשר מחליף בחורות בקצב מסחרר. לוולץ' לא היה אכפת, היא צחקה יחד איתו ואפילו נשענה מעליו - עד שהדיירים האחרים, שהסתכלו במבוכה, הפסיקו את השניים והביאו לוולץ' מגבת.

דניס וולץ' (צילום: ערוץ 5 הבריטי)
ככה זה, כשאת הכי מבוגרת בבית נותנים לך כבוד ומורידים בשבילך את הבגדים | צילום: ערוץ 5 הבריטי

המקרה הזה התרחש חודשיים בלבד אחרי שוולץ', אישה נשואה, הודתה בראיון שהיא פותחת דף חדש בחיים על מנת לשקם את הזוגיות עם בעלה. כנראה שהאווירה המשמחת בבית האח הגדול הבריטי גרמה לה לשכוח את ההבטחה.

>> הצופים בארגנטינה דבוקים למסך: דיירת האח הגדול חשפה הכול