אין הרבה אמת בעולם החיזור והדייטינג, אבל בתוך הברדק של השקרים המתיפייפים, המשחקים המזויפים והמסרים הסותרים, יש אמת שמבצבצת לה מכל מחשוף ונצנוץ של שמלת ערב: הבגדים שהיא בחרה ללבוש בנוכחותך יכולים לספר לך עליה המון, כי מאחורי כל פיסת בד מסתתרת אמירה.

סגנון הלבוש שלה בנוכחותך הוא האמת המוחלטת, הטהורה, נטולת משחקים והסופית של מה שהיא מרגישה אליך. כל השאלות והספקות שלך - האם היא פנויה רגשית? האם היא מעוניינת? האם העסק הזה יתקדם מהר לכיוון חדר המיטות? -  הכל נמצא בסטייל שלה. אם אתה זוכה לקבל הצצה לסגנון הלבוש בחייה הפרטיים מעבר למפגשים שלכם, אתה תוכל לדעת בוודאות איפה אתה עומד מולה.

שמלת ערב – "אני השקעתי מותק, עכשיו תורך"

בחורה בשמלת ערב
חמוד, כל דקה שאני עומדת פה והלימוזינה מאחרת עובדת לרעתך | צילום: istockphoto

הבאות לדייט בשמלת ערב שייכות לזן האובר-משקיעות שמחפשות חתן. הן בילו את שש השעות קודם לדייט בהתארגנות, והן כנראה לא יוצאות כל יום לדייט. זה אירוע חשוב ונדיר עבורן. בהתאם להשקעתן, הן מצפות שלא תסגור פינה בבירה על הים, אלא לארוחה במסעדה ממוזגת ויוקרתית. שמלות עם בדים נופלים למיניהן, בייחוד אלו שמגיעות עד לקרסול, הן תמרור "האט" גדול מאוד עבורך. לרציניים בלבד.

שמלת פרחים קייצית – "אני ליידי, בבקשה אל תשכח את זה"

בחורה בשמלה פרחונית
אל תסתכל עלי ככה, יש פרחים שעדיין מוקדם לך לראות | צילום: istockphoto

אם היא באה בשמלת פרחים קייצית, קצרה או ארוכה, היא מבקשת להרגיש אישה במלוא מובן המילה (שזה אומר – גם הטיפ עליך). שמלה פרחונית היא מן הסתכלות נוסטלגית או בקשה לחיים פשוטים, לפני שנשים הפכו לבולדוזריות – עובדות בחוץ, מתחזקות בית, ומגדלות ילדים - כשעוד היו יצורים יפים שגברים רק רוצים להיות בחברתן ואולי אפילו לסחוב להן את התיק. אישה בשמלת פרחים רוצה לכייף, להיות מחוזרת, רוצה מחמאה עדינה ורומנטית. היא רוצה שתתקרב, בכיף, אבל תעשה כבוד.

מחשוף עמוק – "כן, אני רוצה שתסתכל"

בחורה עם מחשוף גדול
איזה חמוד אתה, תספר לי שוב פעם כמה הם יפים | צילום: David Falk, Istock

בחורה עם מחשוף עמוק מבקשת שתפנטז עליה. היא אולי אפילו מוכנה לדבר על סקס בדייט הראשון. מחשוף עמוק לחזה קטן – הכי שובבות. מחשוף עמוק לחזה גדול – קצת פחות שובבות. הן עדיין פתוחות אבל יש לזכור שעניין המחשוף לחזה גדול הוא כמעט מתבקש. נשים כאלה רגילות להציג את הנכסים שלהן. אפשרי ביותר שכך הן הולכות לעבודה, לפגישות עבודה ולארוחות משפחתיות. אז שים לב להבדל.

גב חשוף – "אני רוצה שתחשוב על סקס איתי!"

בחורה בשמלה חשופת גב
אני לא מרגישה שאתה מתאמץ מספיק, תנסה לחשוב עוד קצת | צילום: Mykola Iablonskyi, Istock

חושפות גב מלא מרמזות מיניות עמוקה וחיפוש מוצהר אחר אינטימיות. במקרה שכך מופיעה בחורה בדייטים ראשונים שלה איתך מרמזת שהיא בעניין, ותפקידך הוא רק לכוון את ההגה בכיוון הנכון. לבנות יש מודעות חזקה ביותר לכוחו של הגב ועל הרמיזה המינית העבה שחשיפת גב מביאה איתה. גב חשוף הוא אחד הטיזרים הגדולים שיש, ומי שחושפת אותו מעוניינת שתפנטז עליה מינית. בדוק. אז אל תתבייש; אתה מוזמן ברגע נעים ושיתופי לגעת לה בגב. זה מתבקש.

גופיית סבא"באתי לבחון אותך כי אני מהממת ואין כמוני בעולם"

בחורה בגופיית סבא
סתם זרקתי על עצמי משהו בדרך למטה, אבל נכון שאני מקסימה? | צילום: istockphoto

לגופיות סבא יש ארומה מיוחדת: הן סקסיות בטירוף ומשדרות נעורים ורוח שובבה. בשעות הערב ביציאה עם גבר, לעומת זאת, אותה גופיה תשדר מסרים אחרים לגמרי. גופיית סבא בדייט, בליווי ג'ינס פשוט (קצר וארוך) ובעיקר לצד נעליים שטוחות – משדרת עודף ביטחון עצמי. בחורה שכזו אומרת לך בפשטות שעוד לא הרווחת את לחמך, עוד לא נתת לה סיבה להתאמץ וחובת ההוכחה היא עליך. היא מצהירה שהיא מחזיקה מעצמה בחורה כל כך יפה, שהיא אפילו לא צריכה להתאמץ להתיפייף.

חולצה קרועה"לא איכפת לי מה חושבים עליי, גם לא אתה"

לינדזי לוהן בחולצת בטן
למי אכפת שזה נראה לך יפה? אני חושבת שזאת חולצה מכוערת בסדר? | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

בעלות חולצה קרועה מצהירות לכם בריש גלי שהן בשלב החיפוש העצמי, והן לא יודעות עדיין מי הן. הן גם לא מעוניינות לחשבן לדעתו של אף אחד במסע חיפוש האישיות שהן עוברות. אלא אם כן מדובר בטרנד אופנתי, חולצות קרעים מעידות חוסר בגרות, ואף ייתכן שחוסר החלטיות. היא עלולה לשחק בך, ולא בגללך.

טי שירט מסוגננת ויקרה– "יש לי סטייל מותק,  ויש לי כסף"

ממש כמו שהערסים השתלטו על כל חלקה טובה של מותגי אופנה, כך משתלטות הפרחות-בהכחשה על חולצות הטי-שירט המדליקות. בחורות שיוצאות עם חולצות טי- עם מיני הטבעות לוגו למיניהם – פולו, טומי, אברקומבי, וכדומה – מבקשות להצהיר שהן מבינות בסטייל ושלא חסר להן. לרוב זה נובע מחוסר ביטחון כלשהו, מכיוון המזומנים או הסטייל. תהיה עדין איתן.

חולצה שקופה/ חולצה בלי חזייה – "תראה מה יכול להיות שלך, אם תתנהג יפה"

בחורה בשמלה שקופה
את זה נתתי לך לראות בלי להתאמץ, היתר תלוי בך | צילום: istockphoto

מי שמגיעה לדייט בחולצה ללא חזייה, שמאפשרת לשרטט את הצורה שלה, הגודל, והזווית, שלא תתפלא אם היא הודפת הצעות מגונות. היא כנראה צפתה את זה כשהיא עמדה מול המראה ובחנה את האאוטפיט המחמיא. למעשה, את הפנטזיה היא רצתה מלכתחילה. היא רוצה שתקבל דוגמית, טעימה, הצצה, שתרצה, שתבין, שתתפלא. היא גאה במה שיש לה ורוצה שתדע את נכסיה, ולמה? כדי שתרצה להשיג אותן. מי שמגיעה עם חולצה שקופה וחזייה מתחת – רוצה את אותו הדבר – שתראה, שתתפעל, שתרדוף – רק עם פחות ביטחון בסחורה.

בעלות כריות בכתפיים  - "אני אופנתית. זה מוצא חן בעיניך?"

כריות כתפיים של מיס סיקסטי
לא, אין לי ראש ובא לי על מראה מנומר, יש לך בעיה עם זה? | צילום: רויטרס

אנחנו בעיצומה של תקופה (קצרה מאוד, שתחלוף מהר) בה הכריות בכתפיים הן באופנה. אם אתה פוגש מישהי שבחרה חולצה או שמלת כריות לצאת איתך, קרוב לוודאי שמדובר בקורבן אופנה, מישהי שלא פיתחה סגנון משלה ונשענת על מגזינים ועל תמונות של ביונסה (היא אוהבת כריות בכתפיים). קורבנות אופנה הן לא נשים בעייתית בדרך כלל, לפחות לא עבור בנים, אבל ייתכן וחוסר הביטחון הזה גולש גם לתחומים אחרים.

מיני ומכנסונים  - "אני כוסית ואני יודעת את זה"

בחורה במכנסיים קצרים
וואו, כל כך בא לי על עצמי שכמעט שכחתי שאתה פה | צילום: Ryan Christensen, Istock

לובשות המיני והמכנסונים הקצרים היא הסיבה שגברים אוהבים קיץ, אבל מה? הן עושות את זה בשביל עצמן. הן מאוהבות ברגליים שלהן ובכיף שלהן להראות ולהיראות. אל תקבל רושם מוטעה מחשיפת רגליים. זה לא מעיד שהן מתמסרות בקלות, ולא בהכרח זורמות.

שחור/אפור/חום מול צבעוני  - "אין לי זמן למשחקים. רוצה להתחתן?"

בחורה עם מראה מחוייט
אני מבקשת שלדייט הבא תביא תדפיס חשבון בנק והמלצות מבחורות קודמות, בסדר? | צילום: Vasileios Economou, Istock

מתלבשות  סולידי/מחויט/צבע אחיד משדרות דבר אחד: בוא ניגש לעניינים. הן מחפשות בן זוג לחיים ואין להן סבלנות לשלבים המקדימים לזה – מה שנקרא, הכיף. הן לא מרשות לעצמן להשתחרר בחברת גברים, אולי אף לעשות שטויות. הן רוצות להציג את "העצמי" הכי טוב שלהן, כדי לדוג משהו טוב בהתאם. אבל נקודת האור – אלכוהול עוזר בשחרור, מהר ובקלות. כי מה לעשות, מתחת לבגדים כולן רוצות אותו דבר:  אחד שיודע מה הוא עושה, ועושה, ושיודע מה להגיד, ואומר.

>> כך תהפוך מידיד לחבר בחמישה צעדים