קולאז' רז vs רוני
רוני דואני ורז שפירא. או במילים אחרות: טל מוסרי, יו לאקי באסטרד

השבוע דיווחנו שרוני דואני הצטרפה כמנחה לערוץ הילדים. לפני כמה חודשים דיווחנו שרז שפירא גם היא הצטרפה לערוץ הילדים. מסקנה: הערוץ הזה מלא בכל טוב. כן רבותי, אתם מוזמנים לדפדף מאגו, ארוטיקה לעניים בלווין ובזז'ים בינלאומיים ב-E, למה החשמול האמיתי מגיע מערוץ שחזק דווקא בבובות ענק ובדיחות של ילדים בני 8. אז קבלו בזירה אחת את רז שפירא ורוני דואני, שתי טאלנטיות מחוטבות שמצליחות לשעשע ילדודס, להעלות את סף הגירוי ולגרום לנו לקנא בטל מוסרי בעת ובעונה אחת.

סיבוב ראשון: שליפת רזומה

רוני דואני: עברו מספיק שנים מאז הקומבינה של הסופרסטאר והניסיונות הצולעים להדביק פה פופ, בשביל שנפתח לרוני'לה שלנו את החלון ללופט של הליגות המחשמלות – רק אל תכריחו אותנו לקנות את הדיסק. התחלה של מנפנפת פומפונים על הפרקט של מכבי ראשון הובילה לפרויקט המדובר, שהרקיד קצת את הנוער והעמיס בוכטות לעו"ש של הילדונת. על הדרך היו כמה תיזוזים בפסטיגלים, חלטורות בערימות ובעיקר הבשלה נאה של נתונים והחלפת עשור שלא עושים רגשות אשם לטפטופי הריר.

רז שפירא: עוד לוהטת שכבר שנים מבעירה פה מוג'ואים מתחת לרדאר, וסוף סוף הנתונים שלה מקבלים את הרספקט הראוי בבית שעודד מנשה בנה. בינוניות של מתחזקת קמפיינים הובילה לכמה תפקידי שוליים בתכניות בררה ("רעש", "וואי בעשר"), אבל לפחות זיכו את העם בכמה תמונות שלה באבזור חלקי. מה שקצת מנטרל לנו את הפנטזיה זו הבאסה שהיפיפייה נעולה חזק עם כדורסלן לשעבר, אבל לא ניתן לזה להרוס לנו את ההתנשפויות.

אין תמונה
ערוץ הילדים, עלאק. רז שפירא

סיבוב שני: עימות חזיתי

רוני: נכון שיש פה יותר סוכר מהתקף מאנצ' בסיסי באמצע הלילה, אבל הנתונים של המזמרת הן החומר שממנו מגדירים דלקה וסטייל הילדה החמודה מהבלוק ממול רץ עכשיו חזק בטבלת הקינקיות. דואני מגיעה באבזור מלא החל מהבלונד החיוני, תווי פנים מהפנטות וכמובן פיגורת השלמות עם עסיסיות משפחתית בפרונט – ששם אותה בכיסא הנהג בכל תחרות שאפות מקומית.

רז: אפשר להתבחבש עד כמה היופי הטבעי הוא חלק מהמשוואה, אבל מה שהליגה הזו מוכרת זה חושניות שמככבת על קירות של גראז'ים. המבט המהפנט, היופי המזרח אירופאי וכל המרכיבים שמייצרים בוק נוצץ נמצאים שם כמובן, אבל מה שהביא לה את הג'ובים בהנחיה זה מה שקורה כשמורידים מבט מהעניים ומטה. גופה הרסנית, רגליים מתמתחות וחזה שהריץ כבר כמה קמפיינים נותנים לה את החולצה בנבחרת של הגדולות.

רוני (סופרסטאר) דואני בפסטיגל 2008 (צילום: עודד קרני)
הילדים אוהבים אותה. גם אנחנו | צילום: עודד קרני

סיבוב שלישי: על סטייל ואביזרים

דואני: זה התחיל בכשלי מלתחה שסטייליסטיות מתלהבות כפו עליה בניסיונות לייצר בריטני מזרח תיכונית, אבל כמו הבשלות בחלקים מגרים גם בנושא הלבוש חל שדרוג שמח שנועל סופית את הפיכתה מנערה חביבה למוקד תשוקה משובח. בגדי ים אדוקים, חצאיות חינניות ובעיקר אותה שמלה שחורה שנתנה לנו רנטגן ואישרה את מה שרק העזנו לפנטז, הפכו אותה לשופונית סטייל מכובדת.

שפירא: נתוני חלל לא מחייבים לבוש מעוצב אבל במקרה של הצ'יקה הלוהטת לגמרי אפשר לפרגן. הבחורה הפציעה במגוון פריטים שמצדיקים את הפיגורה וכמה פלאשים שלה נחה מול הגלים בביקיני מספיקים בשביל לשכנע כל מעצב שיש פה עם מה לעבוד.

רז שפירא, חתונה רז שפירא (צילום: שוקה כהן)
אתה לא צריך להיות כדורסלן כדי לראות את רז שפירא. מספיק שתשב עם הילדים לראות בוב ספוג | צילום: שוקה כהן

סיבוב רביעי: סקסיות מתפרצת

סופרסטאר: דווקא ברגע שהיא שיחררה מהניסיונות המאולצים לשדר סקסיות בכוח יצאה הפאם פטאל מהילדה המתלהבת והעמידה מספיק נתונים בכדי שהתמונה שלה עם אחותה הבכורה תהפוך רשמית לפנטזיה הכי מטוקבקת ברשת. גינוני הילדה ושאריות הסופרסטאר מפעם עדיין מבצבצים פה ושם אבל לא מספיק בכדי להוריד את שאלטר החושניות.

רז: מכרים יעידו שיש לה אחלה אישיות ואנחנו בטוחים שגם חוש ההומור שלה הוא סבבה, אבל מה שמוכרת הליידי הזו זה את כישוריה כמגנט סקסי – אחד שמיהרנו להדביק על דלת מקרר הפנטזיות. הגירוי פה מגיע בכל מבט ובכל תנוחה מול המצלמה, ויחד עם כישורי הגנטיקה המופלאים כנראה שמדובר בדבר הכי סקסי שדרך בגינה של ערוץ הילדים.

רוני סופרסטאר בשידור ראשון בערוץ הילדים (צילום: עודד קרני)
נקודה למחשבה: האם גם לנו היו כאלה מנחות כשהיינו ילדים? | צילום: עודד קרני

והמיאו הולך ל...

רצינו לזרום עם דואני ולא רק בגלל ש "סופרסטאר" זה להיט שבא לנו טוב בחפירות בטבע, אלא בעיקר כי המהפך מנערת פופ של מתנ"סים לשאפה מכובדת זה לא תהליך קליל. ולמרות זאת, הצצה מהירה בגברת שפירא הפכה את ערוץ הילדים לערוץ המוביל בכל זפזופ, אפילו לפני חדשות הספורט. אמנם הענטוזים שלה היו עד כה בערוצי נישה אבל גם פרינססה של ילדים זה תואר מחייב – ומעיד על הליכה בדרכן של מחשמלות איכות לאורך השנים, כל הדרך לתמונות שער בחצי ערטול במגזינים של גברים.

>> לקרב החתולות הקודם: מרינה קבישר VS לידר שני
>> לכל הקרבות