שבוע הסקס
אל תפריעו לו, הוא באמצע מבחן | צילום:

כבר אמרנו את זה לא פעם - הסטודנטים בארצות הברית חיים טוב יותר. לפחות בכל מה שקשור למסיבות טופלס, סקס במעונות וריצת עירום משותפת מפעם לפעם. אבל עכשיו נראה שמה שהיה התפרעויות ספוטנטיות של הסטודנטים, הופך להיות עניין ממסדי יותר.

שבוע סקס בחסות האוניברסיטה. נשמע לכם מסקרן? בימים אלה תלמידים גם באוניברסיטת טנסי וגם בפנסילבניה עורכים מסע לגיוס כספים עבור שבוע סקס, שהוא למעשה חינוך מיני משודרג, עם שיעורים על איך להביא נשים לאורגזמה טובה יותר, למשל, או על היתרונות והחסרונות של אוננות. בטנסי הלכו רחוק יותר, עם שיעור שעונה לשם "כמה ליקוקים צריך כדי...", שנועד לדון בהיבטים שונים של מין אוראלי.

זה המקום לציין שטנסי ופנסילבניה הן לא הראשונות. אוניברסיטת ייל היוקרתית ייסדה שבוע סקס שנתי משלה כבר ב-2002, אבל בשנה האחרונה יותר ויותר קולג'ים בארה"ב מתלבשים על הטרנד הלוהט (אפילו בהרווארד ערכו שבוע סקס ראשון ב-2012).

"יש כל כך הרבה שאנשים לא יודעים על סקס", כתבה אחת הסטודנטיות בפנסילבניה בטור בעיתון הקולג' כדי לעורר מודעות עבור שבוע הסקס שהם רוצים להרים שם, "אין להם גישה למידע, או שהם מתביישים לדבר על זה". כדי לעודד אנשים לתרום עבור שבוע הסקס, נתלו ברחבי הקמפוס פליירים עם הכיתובים המעניינים "כולם מאוננים", או "לעשות סקס שורף קלוריות".

שבוע הסקס
בוגר מחזור 2012-13 | צילום:

גיוס הכספים באוניברסיטת טנסי עבור שבוע הסקס כבר משך תשומת לב לא רצויה של ארגונים ופוליטיקאים שמרניים בארה"ב שחושבים שכל הסקס הזה זה ממש לא לעניין. המחאה שלהם הייתה מעוצבנת מספיק, וגרמה לדיקן האוניברסיטה להחליט להפסיק את מימון השבוע הכה חשוב הזה. "הפעילויות המתוכננות בשבוע הסקס הן בלתי הולמות עבור השימוש בכספי המדינה", אמר. בתגובה, המארגנת של האירוע הביעה תדהמה עמוקה: "זה רק שבוע סקס! חינוך מיני, לא יותר מזה".

התלמידים לא אמרו נואש והחלו לגייס כספים באתר שהקימו. הם כבר גייסו אלפי דולרים, וכמו שזה נראה עכשיו שבוע הסקס בטנסי הולך להתקיים בשבוע הבא כסדרו.

>> סרטון היוגה הלוהט ששורף את הרשת