מאוכזבת במיטה (צילום: עודד קרני)
עוד פעם יוסי? | צילום: עודד קרני

התחלה זה התחלה. טלפונים, פרפרים בבטן לפני פגישה, חשמל בכל נגיעה, סקס במקום לישון, ובסוף מישהו הולך למיון עם נזקים בעצם האגן התיכונה. בחודש וחצי הראשונים אי אפשר להאמין שתוכלו אי פעם לצאת מהמיטה. חצי שנה אחר כך זה סיפור אחר לגמרי. הסקס עדיין טוב – כשהוא קורה – אבל זה הרבה פחות מרגש. מובן מאליו. שגרתי. יש כאלו שאומרים שאין דבר כזה מין מרגש עם בחורה שאתה יודע איך קוראים לאימא שלה. שיגידו. לא רק שזה לא חייב להיות ככה, אם תיישם שלושה עקרונות פשוטים למין עם החברה שלך, אתה הולך לחוות את הסקס הכי טוב שהיה לך איתה אי פעם.

עיקרון ראשון: תהיה גבר ושמור קצת על ריחוק

בהתחלה הייתם שני גופים נפרדים, ולא היה שום דבר יותר מרתק מלנסות לחקור את ההבדלים בין הגופים שלכם. עכשיו אתה יכול לעצום עיניים ולראות בדיוק איפה יש לה נקודות חן, ועד כמה שזה רומנטי, זה לא בדיוק עוזר לך להתרגש ממנה. צריך לשמר מידה מסוימת של זרות בשביל להמשיך להתרגש, ואתה לא יכול לבנות עליה בעניין הזה. מבחינתה המצב האידאלי הוא שתהיו בכל רגע פנוי ביחד.

שמור על החיים החברתיים שלך בנפרד ממנה. שמור קצת על ספייס. אל תמהר לישון איתה כל לילה. אל תוותר על העולם הפרטי שלך. אם היא תתגעגע אליך יותר, המין שלכם יהיה הרבה יותר טוב.

ועוד דבר: יש גבול דק בין להרגיש נוח אחד עם השני לבין להרגיש יותר מדי נוח. אז אל תתפוס לה את התחת בזמן שאתה אוכל במבה, אל תראה איתה טלוויזיה בעירום. אם אתה מוצא את עצמך עושה את זה זה אומר שאתה לא מתרגש ממנה. שמור על המין שלכם מיני ומרגש, לא שגרתי. אם תתייחס למיניות שלה באופן נונשלנטי, אתה תגלה שהיא מתחילה להתייחס למיניות שלה באותה דרך – והנה הגעת לממלכת הסווטשירטים המוכתמים וההפלצות ההדדיות.

השיטה הכי טובה: להחליט על הפסקה יזומה שבה לא עושים סקס, ייהרג ובל יעבור. מלבד הגעגוע הטבעי אחד לשני, המרחק גם ישפר את התקשורת. זה משחק כיפי: כמה זמן אתם יכולים להחזיק מעמד?

עיקרון שני: תהיה גבר-גבר ושחק אותה הארד טו גט

שדיים בפרופיל (צילום: bns124, Istock)
כן, זה קשה. אבל שמור מרחק | צילום: bns124, Istock

לגברים יש נטיה להרשות לעצמם להתחנן לסקס. אם לא במילים, במבטים, בדרישה בלתי פוסקת שמגיעה מתוך תחושה של חסך. כסף מושך כסף, אז אל תתנהג כמו עני. ככל שתגרום למי שאיתך להרגיש שאתה קבצן, ככה הם ירצו פחות. ככל שתגרום לאנשים להרגיש שאתה די מסופק עם מה שיש לך, הם ירצו אותך יותר. זה עובד בעסקים, וחי אלוהים שזה עובד במיטה.

השיטה הכי טובה: להגיד לה לא. מה אתה עושה פרצוף? היית אלפי פעמים בצד השני ואתה יודע שזה עובד. לפעמים זה לא נראה ככה, אבל היא בדיוק כמוך: רוצה יותר את מה שאין לה. באופן עקרוני תתנהג כאילו יש עוד כמה דברים שמעניינים אותך בחיים חוץ מהתחת היפה שלה. גם אם היא יוזמת, לפעמים תגיד לה לא. זה אולי נראה לך כמו בזבוז של סקס, אבל בעצם זאת הדרך היחידה לגרום לה ליזום יותר. גרום לה להזיע קצת. היא תאהב את זה.

עיקרון שלישי: תהיה גב-גב-גבר ואל תתפשר על האמת שלך

מתסתכלת לו בעיניים (צילום: jupiter images)
בתמונה: גבר ששומר מרחק | צילום: jupiter images

זה לא משנה כמה שאתה חושב שהיא אלוהית, היא בחיים לא מרוצה מעצמה. היא צמה כל פעם שהיא חושבת על חוף הים. אתה חושב שהיא נראית מעולה השבוע; היא ראתה אתמול מישהו יותר רזה ממנה ובא לה למות. באופן שהוא כמעט בלתי מוסבר, הרבה מהסירובים שלה לסקס נובעים מכך שהיא מרגישה לא סקסית – גם אם ממש בא לך.

נהוג לחשוב שם אישה נגיד שואלת אותך אם היא השמינה, אתה אמור להכחיש מכל וכל. מנסיון, זה לא עוזר. זה רק גורם לה לא לסמוך עליך. אין טעם להכחיש - היא ממילא תדע מה אתה חושב, אז תגיד את האמת, גם אם זה יעליב אותה קצת.

השיטה הכי טובה: אבל כמובן שאתה צריך לקשור אותה לפני שאתה מדבר. למיטה, עירומה. תגיד לה את האמת, ואז תסביר לה שאתה מת לקרוע אותה ככה או ככה ותראה לה כמה. הסקס יעלה לרמה חדשה של פתיחות ושל גירוי. דווקא ברגעים המג'וייפים יש קסם מיני עוצמתי חבוי. ואם הסקס בינכם יקרה רק כשהיא מרגישה כוסית, הוא באמת יהיה נדיר.