עלמה זק (תמונת AVI: mako)
גם מצחיקה, גם סקסית. עלמה זק | תמונת AVI: mako

תרשו לי להזיע על המקלדת את הסלוגן שכל תייר שעובר דרך נתב"ג כבר לועס מזמן: הגוש המזרח תיכוני שלנו הוא ככל הנראה המקום שמאכלס יותר נשים סקסיות למטר מרובע מאשר כל מקום אחר על הפלנטה.

אבל בעוד התאים שלנו עמוסים באימאז'ים של סלבס מעורטלות על שלטי חוצות וצהובוני הברנז'ה, ישנן עוד רשימה של סקסיות מפרקות שלא מקבלות תשומת לב ראויה ומפרגנת – לא מהמדיה, ולא בשיחות הזימה של גברי ישראל. ההבדל המהותי הוא שאותן מחשמלות מוכרות לציבור דווקא בזכות כישורים אחרים, ולאו דווקא בזכות תמונות עירום על שער מגזין גברים זה או אחר. פה, חברים, אנחנו חייבים למלא את חובנו לציבור ולדווח. הגיע הרגע לשדרג את ההארד דיסק של הפנטזיות ולעצב את מודל הסקסיות אביב 2010: קבלו מניפסט של חמישה סמלי התעוררות מינית, שהיו בטוחות עד כה שהסיבה שאנחנו עוצרים אותן לקשקושי חתימה בשדרה היא בגלל הכישרון האדיר שלהן.

עלמה זק

כבר שנים אנחנו מפליגים על הרפרטואר הקומי ויכולת המשחק האיכותיות של עלמה זק, אבל הגיעה לבה עד געש ואי אפשר להסתיר יותר את התשוקה. הזמן הגיע להוציא קומוניקט שמדגיש שמדובר בסמל המובחר לסקסיות בישראל ולכך שהזפזופים שלנו על ארץ נהדרת מגיעים רק בגללה ולא בגלל הפאנצ'ים של מריאנו. בחוגי הסלון של הזכרים כבר מדובר בהיסטוריה מיושנת והגיע הזמן שהבום יצא למיינסטרים: אנחנו לוקחים את עלמה לפני כל סנסציה של עמודי אמצע.

אין תמונה
והנה וידוי: אנחנו מחייכים לא בגלל שהמערכון מצחיק כל-כך

השילוב בין הלוק הבהיר והיופי הנועל נשימה הוא רק הסינופסיס בתסריט הסקסיות של עלמה; מדובר פה במנה מוגדלת של נשיות ובשילוב הנדיר של בייב מתוקה שהיא גם לגמרי מצחיקה. האדישות הלא מתאמצת, העסיסיות שלקוחה ממדרשי הספאנקים והיכולת להיות שווה בכל תלבושת ודמות שינחיתו עליה, מכתירות את העילוי הזו לסטנדרט שלפיו מייצרים מדגמים של סקסיות וקובעים אחוזי צפייה. גם הטיפוס בשנים והשימוש הפעיל ברחם ממש לאחרונה לא פגעו באינץ' בכישוריה של הקומי סקסית הזו, שממשיכה לחשמל לנו את החלציים בכל פריים. מלכה.

נסלי ברדה

יש משהו במקריאות חדשות שגורם לטאלנטים של מוניות ולשאר האומה הגברית לרוץ ולהביא את השמן תינוקות בזמן הדיווח על מצב העוני, ואנחנו די בטוחים שהפטנט רשום על שמה של ברדה. אמנם המגישה הקשיחה הזו היא לא בדיוק הסטנדרט לחוזה דרקוני בסוכנות לוק – אם היינו מתנגשים בה בפיק אפ כנראה שלא היינו שולפים אפילו את חירטוט הפתיחה הנדוש – אבל כשהיא ממצמצת לנו ניוז בתוך הפלזמה אנחנו מקבלים את ההגדרה האולטימטיבית לשופונית סקס בגרסה המחויטת.

נסלי ברדה 2 (צילום: אלדד רפאלי)
ואם כבר וידוי, הנה עוד אחד: אנחנו מרוכזים במהדורת החדשות לא בגלל שהידיעות מעניינות כל-כך. נסלי ברדה | צילום: אלדד רפאלי

משהו במבט הקשיח, בבינה המוצפת ובמחסור בחיוכים מאולצים הופך את מייצרת הסקופים המהפנטת הזו לסיבה למה כל ערוץ שבו היא תדווח יקבל עוד כמה פיסות רייטינג מגברים חרמנים. לא צריך התמקדות אובססיבית על הגוף ופלאשים של ביקיני בפרישמן בשביל להגביר את הדלקה על ברדה; פה מספיק המבט הרציני, היופי הפאם פאטלי והחריפות הנשית שמדליקה יותר מכל זוג שתלים ויותר מדי איפור. למרות השם שמזכיר צעקות של כרוז בארומה, הרצינות של ניוז וומן איכותית ונתוני פתיחה שלא עוברים את בלוק הרחובות לוי פינת מורנו, הגלצניקית לשעבר הזו היא התמהיל האמיתי שממנו מייצרים סקסיות במילניום החדש, והסיבה למה גם מבזק חדשות הוא אירוע מעורר.

קרן פלס

לא היינו צריכים את ההשלכה של הקילוגרמים העודפים ואת מהפך הסטיילינג הכפוי בשביל לצרוח לרמת צרידות שהחנחון המזמר הזו היא VIP בכל מסיבת פנטזיות שעפה לנו בראש. אפשר לקדוח בולשיט על איכויות השירים, חירטוטי רימון ושמעון השכן שנחרש בפלייליסט – אבל אנחנו יותר מעדיפים לנקות את המשקפת בזמן שנירקול הריר בכל פעם שאנחנו מקבלים פריים של העסיסית הזו, אפילו אם נצטרך לקנות את הדיסק. קרן פלס היא קריצת רטרו לשאפות הקיבוץ של פעם, עם עור לבנבן, עיניים כחלחלות ופרצוף שמדגים שלמות ארץ ישראלית. אבל מה שמעיף אותה לרמת הפוסטרים במוסכים, היא הפיגורה המחשמלת והשפע מתחת לגרגרת, שמזכירים לנו שוב שהדרך להפוך למודל של סקסיות עוברת דרך מידת D בחזייה.

קרן פלס פרומו 2010 (צילום: זיו קורן)
געגועים לקיבוצניקיות המשוחררות של פעם. קרן פלס | צילום: זיו קורן

בדוק שאפשר להמשיך ולהלל את כישורי הגנטיקה של אותה חביבת גלגלצ עד יגיע פורקן, אבל בתכל'ס מה שבאמת מרגש לנו את המוג'ו זה האופי המשוחרר ונטול העכבות של היוצרת המוכשרת. חוץ מזה שנראה שכל רגע היא הולכת להלחין איזה סשן מיני עם מירי מסיקה, ואנחנו היינו מתים לנגן בס בחדר חזרות.

יעל פוליאקוב

רגע לפני שאתם דופקים לאטמה למסך ומקליקים תזוזה מהעמוד חכו רגע ואסביר. נכון שבהצצה הראשונה אי אפשר לאתר פה סקסיות גם בזכוכית מגדלת, ונראה כאילו מדובר בילדה חצופה וכשרונית ותו לא, אבל פה בדיוק נושבת הטעות.

אין תמונה
קנתה אותנו עם השפה המלוכלכת. יעל פוליאקוב

משהו בגישת "כולכם על האיבר הנשי שלי" ופרובוקציה בכוח של הדרדסית החביבה הזו הצליח איכשהו לפתוח את ברז הסקסיות והעיף את הסכר לקיבנימט. לא היינו צריכים את הערבובים שלה על המסך עם ציון ברוך ואת זה שאפילו מגה צייד כמו דנקר העביר שם ויש בשביל להבין שהבוטות של פוליאקוב, השנינות והעובדה שהיא פרטנרית פוטנציאלית לכל סטייה חוקית, בשביל שנפנים שיש לנו עסק עם מתיזת סקסיות לכל עבר. הבייבי של פולי היא התזה הסופית למה אנחנו לא שטחיים כמו שהדביקו עלינו, ולמה עולם החרמנות והפנטזיות לא שמור רק לכוסיות פרופר. תנו לנו אחת כמו יעלי שדופקת קללות כמו אחרון חברי הטריבונה, נטולת עכבות ופוזה ומהנדסת של הומור מתוחכם, בשביל שנשמור לה מקום של ריספקט בשולחן העגול של מציתות ההורמונים החדישות.

לינוי בר גפן

עוד סימן קריאה של הוכחה לפנים למה אינטלקט וקלאס משופצר של ידע עם לוק סטרילי, יכול לשגר רקטה של חרמנות יותר מכל שפנפנה מנותחת. לאורך האבולוציה נשים חזקות ודעתניות ביססו את יסודות הסקס אפיל, והמגישה האיכותית הזו היא הסקס מודל בגרסה הניו איג'ית.

לינוי בר גפן בפסטיבל ראש פינה (צילום: עודד קרני)
מחכים ומצפים ליום בו היא תקריא גם את הטוקבק שלנו. לינוי בר גפן | צילום: עודד קרני

מראה חביב וגוף נייס הם רק מנת הפתיחה בגורמה הבר גפן הזה, כי מה שמעביר אותה שלב בליגת האלופות של המחשמלות היא גישת הלא לוקחת שיט מאף אחד, אבל נחמדה וחייכנית כמו כרזה לשירות דנטלי. מדובר באשת טלוויזיה משופצרת עם אג'נדה של לוחמת חירות וזיגזוג נדיר בין רצינות לבין חביבות על המרקע, וזה, בשילוב ה-780 בפסיכומטרי והיכולת לזמבר כל מרואיין, גורמים לנו לשלוח טוקבקים באובססיביות בתקווה שאולי יום אחד היא תגיד גם את השם שלנו.

>> מי החליט שמארינה מקסימיליאן בלומין היא סקסית? הנשים שקיבלו מעמד של סמל סקס שלא בצדק

בואו לעשות איתנו חג: הצטרפו לשולחן הפסח של mako באתר "לתת"