אין תמונה
היופי הכי אקזוטי. כברה קסאי

מלבד כמה ביצועים מחודשים ללהיטים של שלמה ארצי ושולחן שופטים צבעוני, "כוכב נולד" העבירה לנו לאורך השנים לא מעט זמרות שוות שתיזזו לנו מול העיניים. שמונה עונות סיפקו לנו ערימה של מוכשרות, מספיק כדי לבנות פה רשימה שלא מצריכה אף שליחת אסמס. קבלו את המתמודדות הסקסיות של כוכב נולד בכל הזמנים.

כברה קסאי (עונה 1)

הפאי שוקולד ההורס הזה כבר דפקה קריירה מכובדת מאז התגלגלה בעונה הראשונה, כך שכולם כבר מודעים לכישרון שלא עובר דרך מיתרי הקול. ליופי האקזוטי ולפריזורה ההורסת מצטרפים קימורי איכות ופוזת ביונסה, שמחייבים את תמונת הפספורט שלה ברשימת המכובודות שלפניכם.

נינט טייב, עטיפת סינגל, יקינטון (צילום: רותם ואחניש)
כבר שמונה עונות לא מצליחים לשחזר את ההצלחה. נינט | צילום: רותם ואחניש

נינט (עונה 1)

המלכה נומרו אונו בכל הזמנים היא ככל הנראה גם סימבול הסקס הכי משכנע שנפלט מכוכב נולד. מיכלים של אותיות כבר נכתבו על הפיגורה אבל אנחנו נזכור אותה לנצח כחיילת המלאה משהו, שהפכה לשאפת על תוך כדי העונה ומאז הנחילה את ההגדרה של המאמי הלאומית. עיני הטורקיז, העסיסיות בתנועה ואותו אלמנט סקסי בכל מבט חודר מציב את נינה כזוכה הגדולה גם בנבחרת הזו.

אין תמונה
כמה קטנה, ככה אנחנו אוהבים אותה. שירי מימון

שירי מימון (עונה 1)

דווקא בעונת הספתח היא לא פיזרה סקסיות יתר והזכירה יותר הומאז' לקטקטים, אבל מאז עברו כמה להיטים שהפכו את הדיווה המיניאטורית לבקבוק תבערה סקסי שממוקם בכל רשימה בשואו ביז. הקומפקטיות העסיסית, השפע במקומות הנכונים והיכולות לנענע אגן כמו שהמעמד דורש, הופכים את המימון ללהיט חושניות שכולנו צרבנו כבר מזמן.

סשה גרישקוב (צילום: mako)
היתה צריכה לקבל הרבה יותר זמן מסך. סשה גרישקוב | צילום: mako

סשה גרישקוב (עונה 2)

העונה השנייה של כוכב נולד סיפקה לנו סטוק גדוש של שאפות על הבמה, אבל אף אחת מהן לא משתווה לנתוני האיכות של סשה גרישקוב. קול הפעמונים וקאברים מוצלחים הם רק קמצוץ מהיכולות של הזמרת הנולדת, כי מה שכבש את דלפק השופטים ואת העדר בבית היו פני החרסינה המושלמים ופיגורה שהגיעה עם כרטיס מחלקה ראשונה מברית המועצות. כל אלה היו צריכים למקם אותה בפינאלה ולהשאיר אותה במצעד הסקסיות להרבה יותר זמן מהרבע שעה שהיא קיבלה.

אין תמונה
פתחה את הדלת למרינה מקסימיליאן בלומין ושאר דיוות. עדי כהן

עדי כהן (עונה 2)

נכון שמדובר בגרסת לארג' עסיסית במיוחד, אבל כהן שדפקה סולו בגמר לצד ההראלים הביאה בשורה סקסית מגוונת, ופתחה את הוויטרינה למרינה מקסימיליאן ושאר מידות גדולות שהגיחו אחריה. זה מתחיל בקימורים העסיסיים וממשיך בהבעות סקסיות שהבעירו את החשק והקפיצו אותה לגמר - אבל כמובן שמה שחתם פה את הפטיש היו התלתלים החושניים שהודיעו לכל צופה: מדובר פה בדיוות סקס מחשמלת.

אין תמונה
שאנטי פרובוקטיבי שכזה. שירה חן

שירה חן (עונה 2)

עוד נוסטלגיה בארומת נפתלין, שנתוניה נשארו חזק בתודעה של כל זכר שרואה את התוכנית הזאת. הליגה מגוש דן הזו העיפה על המסך סקסיות בגרסת הפאנק ושילבה יכולות קירחון שלא נראו על המסך עד היום. יכול להיות שזה היה הפרובוקטיביות בלוק, פרונט ששווה עמודי אמצע, הצמות אורז בשיער או החיוך השופע, אבל משהו בשאנטי של אותה החן יצר תמהיל מורכב של סקסיות שפשוט חייב להופיע ברשימה הזו.

אין תמונה
לא חבל ששכחתם אותה? שירלי נוב

שירלי נוב (עונה 3)

צריך להיות גרופי רציני בשביל לזכור שבשלבים המוקדמים של העונה השלישית קיפצה לה ליגה מתולתלת העונה לשם שירלי נוב, אבל אנחנו מסרבים לשכוח את הסנסציה. גוף חתולי ופני שלמות נרשמו שם בוודאות, אבל מה שהשאיר את הבייב הזו בתודעה היה התלתול הסקסי וחיוך פנינים שהצית את האולפן ואת היצר של כולנו.

עונה 3 - הדר עוזרי - מה אומרות עינייך7635 (צילום: כוכב נולד)
היופי הכי שזוף. הדר עוזרי | צילום: כוכב נולד

הדר עוזרי (עונה 3)

ברגע בו עוזרי הופיעה על המסך היה לכולנו ברור: עד לרגע ההוא, היא הייתה הדבר הכי שווה שצרח סולו על הבמה של כוכב נולד. היכולת של הלהיט מתימן חרוטה לנו חזק בזיכרון הקולקטיבי והאמת, קצת מוזר שהיא לא הפכה לכוכבנית של שלטי חוצות מעל צמתים סואנים. למי שאיפסן כמה תאי זיכרון מאז רק נזכיר שהשזופה המתבגרת הביאה איתה גופה שעוברת שער באחוזה של הפנר, פני עופרה חזה משודרגים וגודש עצום של סקסיות שהיו אחת הסיבות המרכזיות לצפות בעונה ההיא.

מאיה רוטמן 09 (צילום: אביר סולטן)
מנפצת גיטרות סקסית. מאיה רוטמן | צילום: אביר סולטן

מאיה רוטמן (עונה 4)

רוקיסטית הפרחים שצעדה בצילו של ג'קו בעונה 4, היא אחד הלוהטות בכל הזמנים שדרכו על הדשא של צביקה. גוף אטרקטיבי ואיבזורים קלאסיים בהחלט ממקמים אותה גבוה, אבל מה שבעיקר מקפיץ אותה מעל הקורה זה הפרצוף הקשיח וגישת הלא שמה שיט על אף אחד, שמעיפים פה סקסיות הארד קור ורצון לנפץ גיטרות חשמליות כאקט חושני.

מיי פיינגולד (יח``צ: mako)
זאת הצרידות, שעושה לנו את זה. והעיניים. מיי פיינגולד | יח``צ: mako

מיי פינגולד (עונה 7)

מיי היא הדוגמה המושלמת לכך שלא צריך גוף של דוגמנית כדי להדליק אותנו. השילוב של שיער חלודה ועיני טורקיז נדירות הוא כבר פס אוטומטי לרשימת המתמודדות השוות, אבל אצל פינגולד השביל לעיירת הסקסיות עובר דרך הצרידות המגרה וכמובן הפמפום הרוקיסטי. כל אלה הביאו לה מקום בגמר בעונה שעברה, ותייגו אותה סופית כסקסית, למרות נתוני פתיחה סטנדרטים לגמרי.

קרינה קצ'ולין בסטייל (צילום: אורטל דהן)
למה, למה הדחתם אותה כל כך מוקדם. קרינה קצ'ולין | צילום: אורטל דהן

קרינה קצ'ולין (עונה 8)

הציפייה לראות את הבייב המחשמלת הזאת מתזזת על הבמה של צביקה למשך חודשים ארוכים לא התממשה, כי קצו'לין נחתכה לנו מהפריים טים כבר בפתיח של העונה. אבל נוכחות כמו שלה לא נעלמת כל כך מהר, ולמעשה שילוב מוחצן כזה של נתונים והצפה גועשת של סקסיות כנראה שלא ראינו אצל אף מועמדת ברשימה. לא זכינו למספיק קלוזאפים שלה כדי לקבוע זאת בוודאות, אבל בהחלט ייתכן שמדובר באחת המתמודדות השוות של כל הזמנים.

תהל שהם (תמונת AVI: כוכב נולד)
היה שווה לחכות שמונה עונות. תהל שהם | תמונת AVI: כוכב נולד

תהל שהם (עונה 8)

היינו חייבים להיצמד למסך במשך שמונה עונות אבל בסוף זה קרה: השלמות נחתה עלינו בעונה הנוכחית, שקיררה קצת את החמסין והעירה אותנו בתרדמת החורף. השפרצנו פה כבר מלל על האיכויות של שהם ורק נוסיף למאגר התשבחות את סימן הקריאה, שממקם אותה סופית כאישה הכי סקסית מאז נינט, שאי פעם עברה אודישן מצולם בפורמט.

>> כן, סקס מוכר: 10 דוגמניות שהתפשטו בפרסומות