את בחורות Page 3 של העיתון The Sun אתה מכיר, כמובן. אנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שהאתר שלהם נמצא אצלך במועדפים, או שאתה לפחות זוכר את הדומיין בעל פה.

בכל אופן, תראה מה קרה לחיילים הבריטיים בעיראק ואפגניסטן, שגם הם, כמוך, אוהבים מאוד את האתר הזה ובניגוד אליך, הם מאוד צריכים אותו. אחרי הכול, לשבת חודשים בבסיס מאובק כשהנשים היחידות שאתה רואה מכוסות ברעלה או מתקרבות אליך עם חגורת נפץ, טוב, זה גרוע יותר ממה שהולך בבסיסים המעורבים של צה"ל, זה בטוח.

למזלם של החיילים הצבא מאשר להם להביא לפטופ. עוד למזלם – יש אפילו חיבור לאינטרנט. אבל מה, בסוף יום ארוך, כשפרייבט ג'ימי מגיע לאוהל שלו, פותח את הלפטופ בצנעת המנורה היחידה שמתנועעת עם הרוח המדברית ומשליכה צללים על פניו הלהוטות, מקליד בהתרגשות את כתובת האתר האהוב עליו פייג' 3, מה הוא מגלה? שחסמו לו את הגישה לאתר!

משרד ההגנה של בריטניה חסם את הגישה לאתר המוצלח הזה ללא פחות מעשרת אלפים חיילים שמשרתים בעיראק ואפגניסטן ועוד 25 אלף מלחים ואנשי צוות אוויר. הטענה שלו: תוכן למבוגרים לא קשור בשום פנים ואופן לעסקי ההגנה על המולדת. הטענה של החיילים, כפי שאמר אחד הקצינים: "פייג' 3 הוא טוב למוראל. זה לא מפריע לנו לעשות את העבודה – להפך, זה רק עוזר".

כשבנות פייג' 3 – סם, ריאן, פטה, בקי ודני – שמעו על הצנזורה הנוראית, הם לא נשארו לשבת בחיבוק ידיים. הבנות הנחושות מיהרו לעשות שני דברים: להצטלם בבגדים צבאיים (תחתונים בלבד כמובן), וללכת להפגין מול משרדי משרד ההגנה בלונדון. הסיסמא שלהן היתה "Free Page 3" והציבור צפר בהתלהבות והסכמה.

אין תמונה
מחאה צודקת

אנחנו מצטרפים בהזדמנות הזאת לעיתון The Sun בקריאתו הנרגשת לשר ההגנה הבריטי להתערב בנעשה ולבטל את רוע הגזירה.


מה עוד קורה בעולם?

שחקנית פורנו רצה לסנאט בלואיזיאנה; בר רפאלי מדגמנת חזיות פה בארץ; יוסי בובליל מספר מה הוא יכול לעשות לאירופאיות; ודיון סוער על חזיות שאתה לא רוצה לפספס.