טייגר וודס מכה (צילום: David Cannon, GettyImages IL)
תסלחו לנו, כן, אבל זה מתבקש: הבנאדם יודע איך להשחיל לחורים | צילום: David Cannon, GettyImages IL

כמה נשים היו לטייגר וודס? השאלה הזאת עדיין פתוחה - כל יום שאנחנו חושבים שהרשימה נסגרת, נחשפת עוד מלצרית, יח"צנית מסיבות או נערת ליווי שבילתה עם כוכב הספורט המצליח ביותר בעולם. בכל מקרה, הרשימה שלנו הגיעה לתשע, ותשע זה מספיק מכובד כדי שנעצור הכול ונבחן את התופעה: איך, איפה, כמה ולמה כל הנשים האלה נכנסו למיטה של וודס? האם מדובר בעובדה שהבנאדם מולטימיליונר? או שאולי, כמו שאומרת מינדי לוטון, זה בגלל שהוא פשוט תותח במיטה? חיטוט מעמיק בצהובונים הכי נחשבים בפלנטה העלה את התוצאות הבאות לגבי המאהבות של טייגר:

ג'יימי ג'נגרס: "לא סתם סקס. זאת אהבה אמיתית"

אין תמונה
ג'יימי ג'נגרס

ג'יימי ג'נגרס (26),דוגמנית הלבשת תחתונה ונערת ליווי אמרה פעם בתכנית רדיו לגבי טייגר וודס, ש"היחסים שלנו היו הרבה יותר מסתם סקס. היה לנו רגשות אחד כלפי השני. זאת היתה אהבה. אני עדיין אוהבת אותו." ובמקום אחר היא אמרה שהיא שכבה עם טייגר וודס בלילה שבו אביו נפטר. "הייתי לידו ולבשתי רק זוג תחתונים, כשהוא קיבל את הבשורה על אבא שלו," היא מספרת לניוז אוף דה וורלד. עוד פרט מעניין אותו חושפת ג'נגרס: טייגר וודס הוא חתיכת קמצן. "הוא אף פעם לא היה משאיר טיפ במסעדות, או שהיה מבקש שהארוחה תהיה על חשבון הבית, פשוט כי הוא היה טייגר וודס. למרות שהוא כוכב הספורט הכי עשיר בעולם, הוא לא קנה לי מתנות - אפילו לא ליום הולדת".

הולי סמפסון: "הוא רצה ריקוד פרטי"

אין תמונה
הולי סמפסון

לכוכבת הפורנו הולי סמפסון (36) היה הרבה מה להגיד על טייגר וודס. בראיון ל-The Sun, היא מספרת איך היא פגשה את שחקן הגולף המצליח בעולם במסיבת הפתעה לכבודו, בסוויטה בבית מלון בקליפורניה - ביחד עם עוד שתי חשפניות. לאחר שסיימו לרקוד עבורו ועבור חבריו, ניגשה אחת העוזרות של טייגר להולי ואמרה לה שטייגר ירצה לראות אותה באופן פרטי. לאחר שהבנות האחרות עזבו, טייגר נכנס. "עשינו סקס במשך 45 דקות," היא נזכרת. "אני חושבת שהוא לא הפסיק לחייך במשך כל האקט. זאת היתה חוויה יפה וחושנית. רציתי לתת לו יום הולדת שהוא לא יישכח".

לורדנה ג'ולי: נערת הליווי האהובה על טייגר

אין תמונה
לורדנה ג'ולי

לורדנה ג'ולי היא לא מאהבת במלוא מובן המילה. היא נערת ליווי - אבל היא נערת הליווי האהובה על טייגר וודס, וזה גם משהו. לפי הסרסור של לורדנה, טייגר ביקש אותה 4-5 פעמים, וביחד הם השתתפו באורגיות מרובות משתתפים. "בסך הכול הוא שילם עבורה כ-15 אלף דולר," אומר הסרסור. אין מה להגיד, בשביל מישהו שלא קונה למאהבות שלו אפילו מתנה ליום ההולדת, מדובר בסכום נאה ביותר. הוא בטח חיבב אותה מאוד.

מינדי לוטון: "בסולם של אחד עד עשר, הייתי נותנת לו 12"

אין תמונה
מינדי לוטון

למינדי לוטון, מלצרית בת 34, היה רומן של שנה עם טייגר וודס, שהתחיל בקיץ 2006. "הוא מאהב נהדר," אמרה לוטון לניוז אוף דה וורלד, "הוא יודע איך להתנהג בחדר השינה - בסולם של אחד עד עשר, הייתי נותנת לו שתים עשרה". מסתבר שהסקס ביניהם היה כל-כך טוב שהם נהגו להוציא אותו מחוץ לחדר השינה: בגראז', במגרשי חנייה, או במקלחת. אבל משום מה, טייגר לא הסכים לשכב איתה בחדר השינה שלו. אין ספק שהבנאדם יודע איך להישאר דיסקרטי.

קורי ריסט: שישה חודשים של חשאיות

אין תמונה
קורי ריסט

קורי ריסט היא אם חד הורית בת 31, ולפי מקור שמקורב להרמון של טייגר היא היתה מלווה אותו במסעותיו במשך שישה חודשים - עד שנמאס לה. "היו שוכרים לה חדר סמוך לזה של טייגר במלון שבו הוא שהה," מספר המקור ל-NY Daily News, "כדי שאף אחד לא ייראה אותה נכנסת ויוצאת. הם אף פעם לא היו עוזבים את החדר... בסוף היא החליטה שהיא מרגישה כמו ציפור כלואה והתעייפה מהסיפור הזה".

ג'ולי פוסטל: וידויים מארון הבגדים של טייגר וודס

אין תמונה
ג'ולי פוסטל

התוספת החדשה ביותר להרמון של טייגר: ג'ולי פוסטל בת ה-25. כשהיתה בת 20 היא מלצרה במועדון לילה בפלורידה  - ושם היא גם פגשה את מיסטר וודס, שטען, לדבריה: התחתנתי עם אשתי אלין רק בגלל שזה עשה טוב לשם שלי. החבר לשעבר של ג'ולי מספר שיום אחד הוא קיבל טלפון ממנה, היישר מארון הבגדים של טייגר וודס בביתו בפלורידה. "היא היתה בארון ב-5 בבוקר, וטייגר וודס ניסה להגיד לה שתפסיק לדבר," סיפר החבר, והוסיף שג'ולי אמרה לו שטייגר היה קורא לעצמו "Mr. Brightside" בכל פעם שהוא התקשר. השם הזה, אגב, לקוח מתוך שיר של The Killers, ומתייחס למאהב קנאי.

קאליקה מוקין: סופ"ש אחד בווגאס

אין תמונה
קאליקה מוקין

קאליקה מוקין (27), יח"צנית מועדונים מלאס וגאס בילתה עם טייגר במלון שלו בלאס וגאס במשך סוף שבוע סתווי אחד באוקטובר. מקור מקורב מוסר שוודס אמר לקאליקה שהחיים כגבר נשוי הם לא בשבילו ושהיה עליו המון לחץ. מוכר לך מאיפשהו?

רייצ'ל אוצ'יטל: טייגר רצה אותה לידו לכל החיים. רגע, בעצם לא 

אין תמונה
רייצ'ל אוצ'יטל

"אני יודע שזה אכזרי שאת לא יכולה להיות איתי כל הזמן," כתב וודס לרייצ'ל אוצ'יטל (26), יח"צנית, מאהבת ומארגנת מסיבות. "זה הורג גם אותי. סוף סוף מצאתי מישהי שאני יכול להתחבר איתה, כמו שאף לא מצאתי קודם. אתה רוצה מישהו שיהיה עד לחיים שלך. אני רוצה שתשכבי לידי, או עליי. פאק. למה לא מצאנו זה את זו לפני שנים".
מרגש, לא? למרות שבמייל מאוחר יותר הוא כותב, "אני לא יודע אם זה יעבוד. חשבתי שאני מתחיל להכיר אותך, אבל כנראה שאני סתם עוד מישהו מפורסם".

ג'יימי גרובס: "טייגר, תביא את התחת השווה שלך לפה מיד"

פילגשו לכאורה של טייגר וודס (צילום: The Sun)
ג'יימי גרבס | צילום: The Sun

המלצרית (חזק בקטע של מלצריות, אה טייגר) ג'יימי גרובס (24) היתה הראשונה שיצאה מארון הסקס של טייגר וחשפה את הפרשה. היא מספרת ל-Us Weekly כמה דברים מאוד מעניינים על טייגר. למשל, שבמשך 31 חודשים היו לה 20 מפגשים מיניים עם שחקן הגולף הידוע, שהוא אף פעם לא היה משתמש בקונדומים, ושעברו ביניהם יותר מ-300 הודעות טקסט שובבות. הנה דוגמה להתכתבות כזאת:
טייגר: "אני צריך אותך".
ג'יימי: "אז תביא את התחת השווה שלך לפה ותבקר אותי! אני צריכה אותך!" 

>> יודעים מה הקטע הכי מוזר בסיפור הזה? אשתו של טייגר, אלין נורדגרן, היא דוגמנית שוודית.  דוגמנית שוודית שווה. למה לעזאזל לבגוד בה?