אין תמונה
נטלי, את מאוד מוכשרת והכול, אבל אני ממש משתעמם מהסקס איתך

נטלי פורטמן (29) ואשטון קוצ'ר (32) עושים את זה בסרט החדש, "No Strings Attached". מדובר בקומדיה רומנטית מהסוג החושפני, ובה פורטמן וקוצ'ר מגלמים זוג ידידים-יזיזים שמוצאים את עצמם זו במיטתו של זה חדשות לבקרים.

עד כאן הכול נשמע נפלא. אבל אז אשטון החליט לפתוח את הפה בראיון למירור הבריטי, והרס לנו הכול. "צילמתי כל כך הרבה סצנות סקס שכבר התעייפתי מזה", הוא הודה בראיון. "אף פעם לא חשבתי שמשהו שקשור לסקס יעייף אותי כל כך! אתה שם, אתה עושה את הסצנה, ואז אתה חושב לעצמך, 'אנחנו חייבים לצלם עוד סצנת סקס?' אתה תמיד מחכה ותוהה לעצמך מתי יגידו 'Cut'. כמה רחוק הם לוקחים את זה? מתי כבר יפסיקו?"

אשטון, אשטון, אשטון. ככה עושים? ככה יפה? ככה ללכלך על נטלי שלנו? עד כדי כך היא שיעממה אותך? אנחנו מאוד מאוכזבים ממך ורוצים שתדע שלשכב עם נטלי פורטמן זאת זכות ולא חובה.

וכאילו זה לא מספיק, קוצ'ר ממשיך ללהג על כמה קשה היה לו עם סצנת הסקס ולא חוסך מאתנו פרטים: "הבמאי אמר, 'אתה צריך להגיע לאורגזמה מוקדם יותר', ואני חשבתי, 'לא, לא, לא. זה ייקח לי הרבה יותר זמן'".

בסיום הראיון, אולי כדי לצאת בסדר, קוצ'ר מוסיף כמה שבחים על עמיתתו לסרט, למרות שאם קוראים בין השורות, נראה שגם פה הוא קצת מתנשא מעליה: "למדתי ביום אחד של צילומים עם נטלי הרבה יותר ממה שאני יכול ללמד אותה. היא אולי לא עשתה קומדיה רומנטית בעבר, אבל העבודה שלה זה ברמות אחרות".

אתה ממש גבר מפרגן, קוצ'ר. ובכל זאת, תסלח לנו אם אנחנו קצת בזים לך עכשיו. מתעייף מסקס עם נטלי. פפפפף.

אין תמונה
אוף, שוב פעם צריך להיכנס איתה עירום למיטה. שונא את העבודה הזאת

>> סקס, סמים וחוסר מוסר: הגבר המניאק כובש את המסכים