ג'וני וורד מאירלנד הגשים כנראה חלום של לא מעט אנשים – הוא מטייל בעולם, אבל גם מרוויח סכומי כסף עצומים שמאפשרים לו לחקור את כל פינות הגלובוס בלי להתקמצן. הוא מבלה תשעה חודשים שלמים בשנה בטיולים, ועוד 3 חודשים בתאילנד, שם הכיר את זוגתו, דיילת מקומית. 

לפני מספר שנים הקים וורד בן ה-31 בלוג טיולים (OneStep4Ward), ללא שום רקע טכני קודם, והחל להרוויח סכומי כסף נאים. העסק התפתח וצמח בהדרגה, עד שהקים חברה משל עצמו. תוך כדי בניית העסק הספיק לטייל בלא פחות מ-152 מדינות שונות, ולהרוויח יותר ממיליון דולר בשלוש השנים האחרונות. המטרה שלו היא להגיע לכל מדינה בעולם, וכדי להפוך את כל העסק לאף מתוק יותר, זוגתו שעובדת כדיילת מצטרפת אליו לא פעם לסיורים מסביב לעולם.

ג'וני וורד (צילום: ג'וני וורד)
מתכוון להגיע לכל 198 המדינות בעולם | צילום: ג'וני וורד

את הכול הוא מנהל מהלפטופ שלו –  כנראה שהמשרד הנייד שלו הוא המשרד השווה בעולם. הרעיון התגלגל לאחר שהגיע לתאילנד כדי ללמד אנגלית, ונתקל בכתבה על בלוגר שמרוויח אלפי דולרים בחודש מהאתר שלו. בהיותו סטודנט לכלכלה לשעבר הוא זיהה את הפוטנציאל, ולמרות שבראיון שנתן לעיתון ה-Dailymail ציין שכישוריו הטכניים "מקבילים לאלו של סבתא שלי", הוא התגבר על המכשול הפעוט והחל להרוויח סכומים יפים בזמן קצר מאוד.

ג'וני וורד (צילום: ג'וני וורד)
מגיע למקומות לא שגרתיים | צילום: ג'וני וורד

הכנסותיו המכובדות של היזם הנמרץ לא מגיעות רק מהבלוג, אלא גם מהחברה שהקים, שעוסקת במדיה חברתית ומספקת גם שירותי קידום אתרים, שיווק אינטרנטי ופרסום אונליין. הוא מנהל צוות לא קטן שעובד ברחבי העולם, ללא משרד מוגדר או שעות עבודה מסודרות, אבל הם מבצעים את עבודתם על הצד הטוב ביותר לדבריו ונראה שזה לא מפריע לעסק שלו לשגשג. אנחנו כבר הגשנו קורות חיים.