מה אתם עשיתם בסוף השבוע האחרון? צמתם? יופי. באותו זמן בערך, במועדון פרטי במרכז לונדון, התרחש אירוע מיוחד: מכירת תכשיטים יוקרתית שאירחה את כל עשירי העיר. אבל מיליארדר אחד בלט מעל כולם, כשהחליט להוציא סכום כסף עצום על השתייה והתכשיטים במקום, והגיע לחשבון של 3 מיליון דולר.

כמו שמדגיש אחד המארגנים – זה לא היה אירוע למיליונרים, או למולטי-מיליונרים. זה היה אירוע למיליארדרים. באירוע היוקרתי צעדו דוגמניות ברחבי המקום מעוטרות בתכשיטים האקסקלוסיביים בעוד 40 האנשים העשירים בלונדון מתמנגלים ונהנים מהאווירה. אבל כשהאלכוהול החל לזרום, דווקא מיליונר רוסי אנונימי, אדם בסביבות גיל ה-40, הוציא את הארנק והחל להשתולל עם רכישות ראוותניות.

איש העסקים הרוסי רכש מספר תכשיטים שנמכרו על ידי מעצב מוכר, כולל שרשרת ב – 1.5 מיליון דולר, והוציא סך הכל 2 מיליון פאונד בריטי  (כ- 3 מיליון דולר) בשעות ספורות בלבד.

שלושה מיליון בשלוש שעות (צילום: Caters News Agency)
אה..סליחה, התבלבלתם בחשבון | צילום: Caters News Agency

מועדון הגברים האקסקלוסיבי, הממוקם בשכונת מאיפייר שבלונדון ומציע גם קזינו, חדר סיגרים ובר מצוייד היטב בו ממלצרות שפנפנות חטובות. הרוכש הבזבזן גם שתה באותו ערב יחד עם חבריו כ-10 בקבוקי שמפניה מסוג לוקסור, בשווי של  31,000 דולר, אותו שילום דווקא מעצב התכשיטים, כ מחווה לאיש שרכש ממנו תכשיטים בכסף רב.

עוד בערוץ הגברים: