גבר תושב הודו עלה לכותרות בארצו (ואז בכל העולם) לאחרונה אחרי שהחליט להוריש חצי מרכושו והונו לחיית המחמד שלו, בסיפור שהפך מהר מאוד לוויראלי - ומכל הסיבות הנכונות.

אום נריאן ורנה, בן ה-50 ממדינת מאדהיה פרדש שבצפון הודו, חשף לאחרונה את פרטי הצוואה שלו, וסיפר שהוא החליט לחלק את רכושו לאחר מותו בין אשתו השנייה לג'קי - כלבו האהוב.

בשיחה עם כתבים מקומיים, סיפר ורנה שההחלטתו נבעה מהעובדה שהכלב קרוב אליו הרבה יותר מילדיו. "אין לי הרבה כסף, אבל יש לי 70 דונם של קרקעות", סיפר ורנה. "אחרי מותי, הנכסים שלי יתחלקו בין אשתי לג'קי – ומי שיטפל בכלבי האהוב יקבל את השטחים הרבים שבבעלותי".

 

ורנה (צילום: SENTHILSSK1982, Twitter)
"כל אחד יקבל בדיוק את מה שמגיע לו" | צילום: SENTHILSSK1982, Twitter

ורנה הוסיף כי ההחלטה הביזארית שלו נועדה ללמד את ילדיו לקח שלא ישכחו כל חייהם. "כל אחד יקבל בדיוק את מה שמגיע לו", הוא סיפר. "אשתי והכלב שלי דואגים לי והם הכי קרובים אליי, ולכן הם יהיו היורשים הבלעדיים שלי".

תתפלאו לשמוע, אבל זו ממש לא הפעם הראשונה שאדם כלשהו מחליט להוריש את הונו לחיית המחמד שלו, ועל פי ספר השיאים של גינס - חיית המחמד העשירה ביותר בעולם היא חתול בשם "בלאקי", שירש מבעליו סכום של כ-12.5 מיליון דולרים.

מחקרים שנעשו בנושא מצביעים שרוב בעלי חיות המחמד בימינו מתייחסים אליהן באותה חשיבות כמו לילדיהם, ומעבר לזה, 44%  מהנשאלים באותם מחקרים העידו כי הם מתכננים להוריש חלק מהונם לחיות המחמד שלהם – ועכשיו קחו לכם כמה רגעים לעכל את המידע הזה.