גבר הודי הלך מעל ומעבר בשביל להביע את אהבתו אל אשתו מזה 27 שנה. אנדד פרקש צ'וקסי הכה גלים בכלי התקשורת של תת היבשת אחרי שהשקיע מיליוני רופי בשביל לבנות לאהובתו, מנג'ושה, בית חדש שהוא למעשה העתק מיניאטורי מדויק של הטאג' מהאל.

בנו של צ'וקסי, קאביר, התייחס לפרויקט הבנייה השאפתני ואמר שאביו היה נחוש ליצור העתק מדויק של אתר המורשת ההודי. על כן, הם נאלצו להרוס ולבנות מחדש את הבניין כמה פעמים עד שהפרויקט הושלם באופן סופי בעלות של 200 מיליון רופי הודי (שווה ערך ל-266 אלף דולר).

הטאג' מהאל המקורי, השוכן בעיר אגרה, נבנה על ידי קיסר האימפריה המונגולית שאה ג'האן כדי לסמל את אהבתו אל ארג'ומנד באנו בגום, אשתו השלישית, שלא זכתה לראות את המבנה הגמור. הוא הושלם בתחילת המאה ה-17 והפך למבנה הקבורה המפואר של בגום, שמתה אחרי שהביאה לעולם את הצאצא ה-14 של הקיסר. מאז, המבנה הוכר בתור אחד משבעת פלאי תבל החדשים.

צ'וקסי אמר שהבית החדש פתוח לסיורים, אבל מעריך שהוא לעולם לא יהיה פופולרי כמו המבנה המקורי – אותו פוקדים מיליוני תיירים מדי שנה. כמו כן, מנג'ושה, בניגוד לאשתו של שאה ג'האן, תזכה לגור בבית המפואר.

המבנה עורר מאז ביקורת בקרב פעילים חברתיים, חלקם טענו שהוא מנציח את הפערים העצומים בחברה ההודית. למרות זאת, צו'קסי התייחס לביקורת בשיחה עם ה-BBC ואמר שהמבנה מבחינתו "מסמל את האהבה האדירה לאשתו, שגוברת על כל הרעשים הפוליטיים וההבדלים במעמדות החברתיים". ואתם עוד עשיתם עניין מזר פרחים ביום האהבה.