זה כבר ידוע מזמן שהמקומות הכי טובים לשמוע בהם סיפורים מוזרים - חוץ מערוץ הגברים של מאקו, כמובן - הם הרשתות החברתיות ששומרות על אנונימיות, והגולש המכנה את עצמו lensoo הוכיח את זה אתמול (ב') עם תמונה אדירה.

lensoo הוא משתמש ברדיט, שהעלה לאתר תמונה ששלח לו חבר טוב. "החבר הטייס שלי צילם את התמונה הזו", כתב. "נסיך סעודי קנה כרטיסים ל-80 הבזים שלו".

נסיך סעודי במטוס (צילום: רדיט)
לא דבר שרואים כל יום | צילום: רדיט

בתמונה אפשר לראות את עשרות העופות על ארגזים, הממוקמים במקומות ישיבה רגילים לאורך המטוס. באופן די הזוי, היו על הטיסה הזאת יותר חיות מחמד מאשר אנשים, אבל לפחות זה אומר פחות עבודות שירות ובקשות לשוקולד מהדיילים.

התמונה גררה, נכון לעכשיו, יותר מ-4,300 תגובות של גולשים. חלקם מאוד התפלאו על הסיטואציה המסוכנת ולא הכי אחראית - כי בכל זאת, שמו הרבה עופות דורסים במקום אחד, קטן, באוויר - ואחרים פשוט נצמדו לבדיחות ה"הבז שלי יכול להרשות לעצמו רק תחבורה ציבורית רגילה".

למקרה שאתם מעוניינים לדעת למה בכלל לנסיך סעודי להיסחב עם 80 בזים בטיסה, אז קודם כל - כי הוא יכול, שזאת כבר סיבה מספיק טובה בשבילו לעשות את זה. אבל ההסבר האלטרנטיבי וההגיוני לא פחות הוא שככל הנראה הנסיך היה בדרכו למסע ציד.

שייח סעודי (צילום: Shutterstock)
זה לא הנסיך, אבל ככה אנחנו מדמיינים אותו | צילום: Shutterstock

התחביב הקטלני הזה כולל הרבה פעמים שימוש בבז, משום שהחיה הזו צדה בעצמה את הטרף הרצוי. אבל בלי קשר לזה, מסתבר שגידול בזים הוא עניין די שכיח אצל סעודים, והרבה פעמים תוכלו למצוא סעודים עשירים טסים עם בז במחלקה ראשונה. כאילו, לא כזה הרבה, כי למי יוצא לטוס על בסיס קבוע עם סעודים? אבל זה בטוח יותר פעמים ממה שתראו באל על.

אגב, לנו זה מזכיר את הסיפור הפסיכי של איש העסקים הסעודי, שהוציא 5 מיליון דולר על הדבר המטופש הזה.