גבר תושב בריטניה הוכיח לאחרונה לבני משפחתו וחבריו שלפעמים, כשממש רוצים, אין באמת שום דבר שעומד בפני הרצון, והוא עשה זאת אחרי שהציג את המהפך הגופני הדרמטי שלו, ומשם, כמו בכל סיפור דומה - הרשת התאהבה והפכה את סיפורו לוויראלי.

דניאל קושן (34), יליד וויילס, תיעד את המסע המדהים שלו ברשתות החברתיות בשנים האחרונות, והוא מספר שבשיאו הוא הגיע למשקל של 190 ק"ג.

בריאיון לכלי התקשורת בארצו, סיפר קושן מה הוביל אותו להתמודדות עם השמנת היתר ממנה סבל. "הייתי במערכת יחסים שבה אני וזוגתי אכלנו רק טייקאווי ואוכל לא בריא", מספר קושן. "לא ידעתי שום דבר על תזונה בריאה ואכלתי כמויות אדירות של שוקולד, אוכל סיני, אוכל הודי, כריכי Subway וגם מקדונלדס. ברגע שהזוגיות נגמרה, הסתכלתי על עצמי במראה והחלטתי לעשות עם עצמי משהו".

View this post on Instagram

A post shared by Daniel Cushen (@dans_journey_226lbs_down_sw) on

View this post on Instagram

A post shared by Daniel Cushen (@dans_journey_226lbs_down_sw) on

הצעד הראשון של קושן שינוי מיידי בהרגלי האכילה שלו: בהתחלה הוא החליף את המזון המהיר בארוחות ביתיות, ומאוחר יותר גם החל להתאמן בחדר הכושר. ההתמדה שלו, כמובן, השתלמה בסופו של דבר אחרי שהוא השיל יותר מ-100 ק"ג (!) ממשקלו.

"מאז השינוי אני מסוגל להיות הרבה יותר פעיל בחייה של בתי. פעם היו דברים שכלל לא יכלתי לעשות איתה כי פשוט לא הייתי מסוגל לעמוד בקצב. היום המצב שונה לחלוטין – ואם היא מרוצה, אז גם אני", הוא מספר, ומוסיף שלמרות שהצליח להשיל יותר ממחציתמ משקל גופו, הוא מצא את עצמו לפתע מתמודד עם אתגר חדש.

View this post on Instagram

A post shared by Daniel Cushen (@dans_journey_226lbs_down_sw) on

בגלל השינוי הדרמטי בהופעתו החיצונית, קושן נותר עם כמויות אדירות של עור עודף בזרועותיו ובבטנו, ולטענתו מאז המהפך הוא ממעט להציג את זרועותיו ונוהג להתלבש תמיד בשרוולים ארוכים: "הפכתי לאנשים האלה שמגיעים לחוף הים עם בגדים ארוכים ואני נוהג ללבוש כמעט תמיד חולצות ארוכות ומקפיד להסתיר את הבטן שלי", סיפר בפתיחות.

במהשך סיפר קושן כי הוא פנה מספר פעמים לשירות הבריאות הלאומי בבריטניה בבקשה לעזור לו לממן את הניתוח להסרת העור העודף – אך בקשתו נדחתה פעם אחר פעם, והוא החליט לפתוח בקמפיין גיוס כספי במטרה לממן את הפרוצדורה בעצמו, ומכאן אנחנו באמת מאחלים לו הצלחה רבה.