ראיין ריינולדס, כוכב הסרט "דדפול" והבעל של אחת השחקניות היפות בהוליווד - בלייק לייבלי, התראיין למגזין הגברים Men's Health וחשף שם את ההכנות העצומות שעשה לקראת תפקידו בסרט ההמשך לקומדיית גיבורי העל. רגע, אמרנו עצומות?
 
המאמן האישי של ריינולדס, דון סלדינו, חשף באינסטגרם שלו תמונה שמראה עד כמה שרירי נהיה השחקן בשביל הצילומים לסרט "דדפול 2". ולמרות שמדובר בחתיכת עבודה שהוא עשה על הגוף, ריינולדס טוען שזה היה הרבה פחות נורא ממה שכולם חושבים.
 
"לדון יש תכנית אימונים שאני יכול לגשת אליה אונליין, בגלל שכשאני מצלם השעות שלי מטורפות", סיפר ריינולדס. "אני לא רוצה לפגוש מישהו בארבע לפנות בבוקר בחדר כושר חשוך. אני פשוט רוצה ללכת כשאני יכול". ובגלל שסלדינו יודע שרוב הגברים הם כמו ריינולדס, לפחות מהבחינה הזאת שבא לכם להתאמן מתי שמסתדר ולא בהגזמה, הוא משתף באינסטגרם שלו בכל יום את כל הטיפים לבניית שרירים בדרך הכי טובה.
 

A post shared by Don Saladino (@donsaladino) on

 
ריינולדס הסביר שכדי לקבל את הגוף השרירי הוא התאמן לפי תכנית האימונים של סלדינו, ובמקביל שמר על תזונה שמורכבת מ"מזונות נקיים ומלאים", וזהו בגדול. הוא מדגיש שבזה מסתיימת המחויבות שלו לתכנית הבריאה ושלא הייתה לו שום כוונה לעשות דברים מטורפים כמו הקולגה שלו, יו ג'קמן, שצרך 6,000 קלוריות מהבוקר עד 2 בלילה כדי לספק לגוף אנרגיה בזמן הפיתוח והבנייה שלו. 
 
"ליו ג'קמן יש מחויבות לאומנות שלו, שלצערי לי אין", אמר ריינולדס. "אם אני ער ב-2 בלילה, זה בגלל שמשהו השתבש בצורה נוראית". באופן כללי, השחק מצהיר שהוא לא בעד משטרים נוקשים מדי ושהוא תמיד מרמה בארוחות. "האם זה באמת כל כך לא בריא אם זה עושה אותך כל כך שמח?", הוא שאל, ואנחנו בכיף מסכימים עם הגישה שלו.
 
 
מה שריינולדס באמת רוצה שגברים יבינו, הוא שכדי לפתח גוף שרירי כמו שהשיג לצילומים צריך לעבוד קשה, אבל כדי לתחזק גוף כמו של יו ג'קמן - צריך לעבוד הרבה, הרבה יותר קשה ולעולם לא להפסיק. וזאת מחויבות שהוא לא מתכוון לעשות. מיותר לציין שגם אנחנו.