אין תמונה
גולף. 99.90 שקל
טי שרט, ההגדרה המילונית: חולצת טריקו בעלת שרוולים קצרים, בלי צווארון ובלי כפתורים, המזכירה בצורתה את האות הלועזית T.

ההגדרה שלנו: נמאס לנו להגיע לעבודה כל יום שני עם אותה חולצה דהויה מלפני שנתיים, כל יום רביעי עם החולצה שנקרעה מאחורה בגלל שתלשנו את התגית בעצבים ובשאר ימות השבוע עם החולצה השחורה שכבר נהייתה לבנה בבית השחי. יש לנו תקציב מהאישה לקיץ 2009 וזה בדיוק הזמן לעשות איתו משהו.

ההגדרה של גל אפל: הטי שרטים כבר כמה שנים עושות אימפקט חזק – מה שהיה פעם איזשהו פריט לעבודה הפך בשנים האחרונות לקטע; מעוצב, עדכני, מעניין. הטי שרט זה פריט הלבוש הנלבש ביותר בתקופות הקיץ ויש מספיק דגמים כדי שהוא יילך עם הכול: חליפות, ג'ינסים, מכנסיים קצרים או טרנינג.

מה לובשים היום?

הטי שרטים עברו שינוי משמעותי בתקופה האחרונה – להבדיל מהטי שרטים עם הנצנצים, האבנים וכל הזבל שהיה פעם, היום אנחנו מסתובבים עם שני זרמים מרכזיים: חולצות מעוצבות עם הרבה הדפסים צבעוניים, וחולצות עם פיל של וינטז', כדי לקבל תחושה של פעם.

מה לא לובשים?

תלוי בטעם שלך, כן? אבל אם אתה שואל אותי, ושאלת אותי, אז תשים איקס אחד גדול עם כל מה שקשור לטי שרטים שיש עליהם תוספות דביליות כמו פאצ'ים, רקמות או נצנצים. עוד איסור חמור: חולצה מכופתרת ועליה טי שרט. הדבר הזה לא עובד, הוא לא קורה בשום מקום, לא קשור לשום דבר, ולא מביא לידי ביטוי לא את הטי שרט ולא את החולצה המכופתרת.

אם אתה יוצא לדייט?

שים עליך טי שרט בגזרה יותר צרה, שמונחת יותר טוב על הגוף. ההרגשה יותר מסודרת, מה שיותר נכון בערב כזה, להבדיל מסטייל הגולשים והגזרות הגדולות.

אז מה יש לנו: הדפסים, וינטז', הרבה צבעים והבטחה של גל אפל שהיום אפשר ללכת עם טי שרט לכל מקום. הנה כמה דוגמאות מהקולקציות החדשות שאפשר למצוא בחנויות:

אין תמונה
בלוק 190. 300 שקל

אופציה מעניינת מאוד. שים לב כמה חשיבה הושקעה מאחורי הטי שרט הזו: ההתעסקות של הפסים הכחולים, קצת קרעים, קצת נקודות לבנות. היא יכולה לעבוד מתחת לג'קט, כי ההדפס דומיננטי. זאת דוגמה לטי שרט שמתאימה להכול: אתה יכול לזרוק אותה עם ג'ינס, לצאת איתה למסעדה מתחת לג'קט או ללכת איתה בכיף למועדון.

אין תמונה
בלוק 190. 478 שקל

חולצה מגניבה, קצת יותר יומיומית. הצבע הירוק מאוד לעניין. תתאים בעיקר בשילוב של ברמודות שחורות או לבנות, אבל יעבוד באותה מידה גם עם ג'ינס – ואפילו עם מכנס מחויט וסניקרס. אם תשים אותה מתחת לג'קט תקבל לוק של ספורט אלגנט. בקיצור, לא הייתי הולך איתה למסעדת יוקרה, אבל כן לדייט או לפאב עם החבר'ה.

אין תמונה
בלוק 190. 303 שקל

למרות שאני באופן אישי מיציתי את הלהקות למיניהן, מדובר בחולצה מדליקה. לחובבי הז'אנר, בקיצור (של הלהקות, לא הציצים).

אין תמונה
שביניון. 199 שקל

חולצה קצת קשה, אבל לא בלתי אפשרית. בגלל שהיא באה עם כל-כך הרבה פרטים לא הייתי משלב אותה עם ג'קט או עם כל דבר אחר – כי אז אנחנו מאבדים את ההדפס, וחבל על הטי שרט. זאת חולצה ששמים לבד.

אין תמונה
שביניון. 199 שקל

אחלה שבאחלה. הנה הווינטז' שדיברתי עליו. ההדפס מאוד של פעם, ובניגוד לחולצה הקודמת, החולצה הזאת הולכת עם הכול – שים פה ג'קט מעל, הכול קופץ החוצה וזה מעולה. יכול לעבוד טוב גם עם חולצה מכופתרת פתוחה מעל.

אין תמונה
רנואר. שלוש ב-99 שקל. אחת ב-49

הדבר היחיד הטוב בחולצות האלה זה מגוון הצבעים. מעבר לזה – אין פה יותר מדי תחכום, וההרגשה היא לא לכאן ולא לכאן. אולי, אם היינו חיים בשנות התשעים... לא, בעצם גם לא. בקיצור, דוגמה טובה למשהו שלא.

אין תמונה
קסטרו מן. 129 שקל

טי שרט בת זונה. טי שרט אקסרטים. אבל כמה יפה – ככה בעייתית. יש פה המון פרטים, ולכן אי אפשר לכסות אותה משום כיוון. זאת חולצה טובה למי שבא לו שייראו אותו מרחוק. היא מתאימה לטיפוס מאוד מסוים. לא שמרן. גם לא ערס. משהו באמצע.

אין תמונה
קסטרו מן. 129 שקל

קצת הגזימו הפעם. יותר מדי מקושקשת, יותר מדי מצועצעת. לא יודע מה עושים עם טי שרט כזאת.

אין תמונה
אנרג'י. 520 שקל

ראה את הטיפ שלי מלמעלה: לא אוהב את השילוב של המכופתרת מתחת ללה קוסט. מעבר לזה – אנחנו בעד לה קוסט. זאת חולצה שהופכת כל גיק למתוחכם וכל קול לעוד יותר קול. כל עוד היא באה לבד, כמובן.

אין תמונה
לי קופר. 129.90 שקל

לא. מרגיש זול. לא רציני. ילדותי. לא, כבר אמרתי?

אין תמונה
גולף. 89.90 שקל

אחלה טי שרט, אחלה מחיר. נראה טוב ועובד עם הכול. הפתיעו לטובה, גולף.

אין תמונה
גולף. 89.90 שקל

האופציה הספורטיבית. טוב לג'ים, לא טוב ליציאה בערב.