לפני שנה וארבעה חודשים יוחאי עמית גדיאן נראה אחרת לגמרי. רגע לפני שעבר את הניתוח הבריאטרי ששינה את חייו, גדיאן החליט שהוא חייב מהפך, עבר את הניתוח המדובר, הוריד 80 ק"ג ממשקלו (כאמור תוך פחות משנה וחצי)' והבוקר הוא הגיע לדבר על השינוי בחייו בתכנית הבוקר של פאולה וליאון.

"תמיד סבלתי משומן. רוב היום הייתי שמח ובלילות הייתי בוכה לבד", סיפר גדיאן. "בבית הספר היו מקבלים אותי בבוקר בקריאות 'מה קורה שמן', הייתי מתקשה בפעולות יומיומיות כמו שריכת שרוכים, ולא הייתי יוצא לטיולים שנתיים, לא הולך לים וגם לא לבריכה".

השינוי לדבריו של יוחאי הגיע בגיל 16, אז התאהב בפעם הראשונה, והחליט שהוא חייב לשנות את אורח חייו. מכיוון שניתוח מהסוג שעבר לא היה אפשרי בגילו הצעיר, הוא חיכה עד גיל 20 כדי לעבור את הניתוח הבריאטרי שכאמור כלום לא נראה אותו דבר אחריו: "למדתי לאהוב את עצמי מחדש ויש לי עוד דרך לעבור", סיפר גדיאן, "אני צריך לעבור עוד סדרה של ניתוחים עיצוביים לטיפול בעור העודף, אבל אני לגמרי שלם עם עצמי היום".

במהשך הראיון סיפר יוחאי על העבודה בה הוא עוסק ואיך היא קשורה לעניין, האהבה החדשה בחייו, השינוי המנטלי שעבר אחרי הניתוח והאופן בו כל ההתייחסות שלו למזון השתנתה לחלוטין. צפו בראיון המלא בווידאו כאן למעלה.