כתב אישום צפוי להיות מוגש מחר (חמישי) לבית המשפט המחוזי בחיפה נגד שני אחים, בני 22 ו-29, תושבי דיר אל-אסד, החשודים שניסו לרצוח בירי מטווח אפס את קרובת משפחתם, כוכבת טיקטוק מוכרת במגזר הערבי, בת 37. זאת, בעקבות פעילותה ברשתות החברתיות, כפי שעלה מחקירתם של שוטרי המחוז הצפוני.

ניסיון החיסול אירע לפני כחודש. מבירור נסיבות המקרה עלה כי בת ה-37 נכנסה לרכבה בצהרי היום והחלה בנסיעה מדיר אל-אסד לכיוון צומת כישור. אופנוע ועליו שני רעולי פנים ארב לה, אחד מהם ירה בה כמה כדורים מטווח אפס, על פי החשד כי סירבה להוריד את הסרטונים שפרסמה בטיקטוק - שפוגעים בכבוד המשפחה של הגרוש שלה. לאחר מכן השניים נמלטו מהמקום.

היא פונתה לבית חולים במצב קשה על ידי פרמדיקים של מד"א, אושפזה במשך מספר שבועות ועברה הליך שיקומי. "הם באו במטרה לרצוח אותה. היה לה מזל שהיא נשארה בחיים. הם רצו לחסל אותה כי היא סירבה למחוק את הסרטונים בטיקטוק", סיפרה מקורבת לכוכבת, שזוכה להצלחה ברשתות.

לאחר מצוד של שוטרי מחוז צפון נעצרו האחים – שהכחישו את המעשה. אלא שבידי צוות החקירה סרטונים, עדויות וראיות פורנזיות הקושרות את השניים לניסיון הרצח. מחר כאמור תגיש פרקליטות מחוז חיפה כתב אישום נגדם לבית המשפט המחוזי בחיפה, בגין ניסיון רצח והחזקת נשק. "הם תכננו לרצוח אותה כי סירבה לסגור את החשבון", הוסיף קצין משטרה.

זירת ניסיון החיסול של כוכבת הטיקטוק מהצפון (צילום: משטרת ישראל)
צילום: משטרת ישראל
זירת ניסיון החיסול של כוכבת הטיקטוק מהצפון (צילום: משטרת ישראל)
צילום: משטרת ישראל