מרד בארגונו של ראש ארגון הפשע מהדרום בני שלמה: עבריין בכיר אשר על פי החשד ערק מארגונו של שלמה והחליט לצאת לדרך עצמאית, כמעט ושילם על כך בסוף השבוע האחרון בחייו. על פי החשד, עבריינים מהארגון של שלמה חברו לצמד העבריינים, האחים לביא, כדי להביא לחיסולו של אותו מורד.

"החיילים של בני שלמה והאחים לביא לא אהבו את העובדה שאותו עבריין ערק ותכננו לחסל אותו כי פחדו שהוא ישתלט על הטריטוריה שלהם בה הם עושים לא מעט כסף", מסביר קצין משטרה.

וכך, אתמול (שבת) בשעות אחר צהריים, שני עבריינים המזוהים עם ארגונו של בני שלמה והאחים לביא הגיעו למושב הסמוך לאשקלון כשהם חמושים באקדח וארבו לאותו מורד. מיד כשזיהו אותו אחד מהם ירה לעברו כמה כדורים מטווח קצר, אז השניים נמלטו במהירות מהמקום.

העבריין שנורה, צעיר בשנות ה-30 לחייו, נפצע ברגלו באורח קל מהירי ופונה לבית החולים אסותא באשדוד לקבלת טיפול רפואי. חוקרי היחידה המרכזית במשטרת מרחב לכיש פתחו בחקירת נסיבות האירוע, וכעבור זמן קצר עצרו הבלשים שני חשודים בירי, בני 20 ו-40, אשר על פי החשד משתייכים כאמור לארגונו של בני שלמה.

בלשי המשטרה הצליחו לאתר את האקדח הטעון בכדורים באמצעותו בוצע הירי, זאת בזמן ששני החשודים שמרו על זכות השתיקה בחקירתם. כעת נראה, כך לפחות על פי חשד המשטרה, פרץ מרד גדול בארגונו של שלמה, מה שהוביל שכמה מחברי הארגון עזבו והקימו ארגון פשע עצמאי ומתחרה.