כוכב הטיקטוק מאיר נרקיס, החשוד בעבירות מין בקטין בן 16 ששהה בביתו במשך מספר ימים, הולך ומסתבך. החוקרים טוענים כי בידיהם תיעוד לפיו נרקיס יושב עם הנער בבית קפה במרכז הארץ, שולף מכיסו כדור פסיכיאטרי המוגדר כסם ונותן לו לבלוע אותו.

בנוסף, חוקר המשטרה גילה בדיון שהיה אתמול כי בטלפון של נרקיס נמצאו סרטונים מיניים שלו עם הנער המתלונן. במהלך הדיון להארכת מעצרו של נרקיס אתמול בבית משפט השלום בתל אביב, נחשף שהוא כבר נחקר לפני כשנה על מקרה של ניסיון מעשה מגונה. נוסף על כך החוקרים מצאו בטלפון הסלולרי שלו סרטון המתעד אקטים מיניים עם גבר אחר שבו לא נחשפים פניו אלא רק גופו.

מחקירת המשטרה עולים פרטים חדשים על המקרה: הקטין פגש את נרקיס ברחוב באופן אקראי וזה הציע לו לבוא אליו הביתה. "פגשתי אותו ברחוב. לאחר מכן הלכנו לבית קפה ואז הוא הזמין אותי אליו הביתה", טען הנער בעדותו במשטרה, "לא היה לי מושג מה הכדור שהוא נתן לי. הוא לא אמר לי שזה סוג של סם". 

מאיר נרקיס (צילום: פרטי)
דלת ביתו של נרקיס | צילום: פרטי

כזכור במגזין סוף השבוע של mako, סיפרה זוהרה, מכרה של נרקיס, על המקרה: "מאיר הגיע עם בחור שלא הכרתי - צעיר, חסון, חתיך למות, אבל נראה ילד, הוא הציג אותו כבן הזוג שלו, וכששאלתי בן כמה הוא, מאיר אמר '19'. כשנכנסנו לבית הקפה הוא התעקש שנשב בשולחן הפינתי והמרוחק ביותר, הזמנו כמה דברים והילד כמעט ולא דיבר. בשלב מסוים מאיר הוציא מהתיק שלו כדור ונתן לנער, שבלע אותו עם כוס סודה. אחרי כמה רגעים הוא התחיל לצלול, נראה גמור". בימים הבאים לא ראתה זוהרה את נרקיס, אבל דווקא בבן הלוויה הצעיר שלו היא נתקלה. "גללתי בטיקטוק, ופתאום ראיתי סטורי עם התמונה של הנער במודעה תחת הכותרת 'נעדר'", היא מספרת. "התקשרתי למשטרה ודיווחתי להם שראיתי אותו, ושהוא נמצא אצל מאיר".

לדברי החוקר, נרקיס הודה תחילה שקיים יחסי מין עם הנער אבל טען שמדובר בהסכמה והתעקש: "לא נתתי לו שום כדורים. זה שקר". כשהחוקרים הציגו בפניו את הסרטון הוא בחר לשתוק. הוא ציין כי לא ערכו עדיין עימות בין הנער לבין נרקיס בגלל מצבו הנפשי הקשה שלא מאפשר זאת בשלב הזה. הנער אושפז בבית חולים לאחר שנרקיס נתן לו לבלוע כדורים פסיכיאטריים רבים שפגעו בבריאותו. 

מאיר נרקיס (צילום: מתוך רשתות חברתיות)
צילום: מתוך רשתות חברתיות

הסנגור תמה הכיצד החוקרים לא הציגו בבית המשפט סרטונים שיש בהם להפליל את מרשו. החוקר טען מנגד כי יש יש עשרות שעות צפייה בסרטונים, דבר המצריך ימי חקירה רבים כדי לעבור על כל הקטעים.

החוקר ביקש להאריך את מעצרו של נרקיס בפעם החמישית בעשרה ימים. על אף התנגדות פרקליטו של נרקיס, השופטת החליטה להאריך את מעצרו בשבעה ימים נוספים בנימוק שהחשד נגדו התחזק משמעותית ויש לאפשר לחוקרים למצות את החקירה עד תום.