חוקרי תחנת משטרת רחובות עצרו בסוף השבוע את ל', תושב מרכז הארץ בשנות הארבעים לחייו, כמה שעות לפני שהיה אמור להתחתן, לאחר שהתברר כי על פי החשד הונה את כלתו ונשים רבות נוספות, השתלט על חייהן ועל חשבון הבנק שלהן.

ביום חמישי בשעות הערב ל' הגיע כשהוא מתחזה לחרדי למשרדי מועצה הדתית ברחובות כדי להסדיר את רישום החתונה שלו, שהייתה אמורה להערך ביום שישי בשעות הבוקר בבית כנסת בעיר. 

"הוא הגיע לבוש כמו חרדי בלבוש מודרני ועם מבטא אנגלי כבד", סיפר גורם במועצה הדתית, "הוא סיפר לנו על החיים שלו. התפאר בזה ששירת בסיירת מטכ"ל, ביחידת 8200 שהשתתף במבצעים סודיים וגם במלחמת חרבות ברזל".

עובדי המועצה הדתית חשדו בחתן העתידי, שהתפאר בסיפורי גבורה מוגזמים. יו"ר המועצה הדתית בעיר, עו"ד ליאור פרישמן, ביקש ממנהלת לשכתו לבדוק את פרטיו של ל'. המזכירה חיפשה את שמו בגוגל ונחרדה לגלות שמדובר בנוכל רב מעללים שכיכב בתכנית תחקירים בטלוויזיה לאחר שנחשד שהונה נשים רבות וסיפר להם ששירת כקצין ביחידה 8200 יחידת העילית של המודיעין בצה"ל.

עו"ד פרישמן יצר קשר עם הכלה העתידית ועדכן אותה בממצאים שגילה אודות ל' שעימו היא אמורה להתחתן.

"הכרנו לפני כחודשיים באתר היכרויות. הוא עשה עליי רושם עצום. חלום של כל אישה ואז הוא עבר לגור אצלי", סיפרה הכלה לחוקרי המשטרה, שנדהמה כאשר חשפו בפניה את מעלליו.

הכלה הגיעה לתחנת המשטרה בעיר וחשפה בפני החוקרים גם חשד למקרי אלימות של ל' כלפיה בנוסף לכך שהונה אותה ולא חשף בפניה שכיכב בתוכנית תחקירים שבה על פי החשד נשים חשפו שהוא הונה אותן.

החוקרים עצרו את ל' במרכז העיר רחובות והוא נלקח לחקירה בתחנת המשטרה. ל' נדרש לספק הסברים על החשדות נגדו ועל כך שלא סיפר לכלה העתידית שלו על מעלליו בעבר.

"לא ידעתי שהוא היה מעורב במעשי נוכלות. סיפר לי שהוא חרדי, חזר בתשובה. הכרתי אותו באתר הכרויות. עכשיו הכל נהרס. אין חתונה, אין חתן, מזל שגילו את זה במועצה הדתית. אני פחדתי להתלונן נגדו. היינו אמורים להתחתן בבית כנסת בעיר", הסבירה הכלה לחוקרים.

החשוד נחקר באזהרה ובתום החקירה שוחרר בתנאים מגבילים ונאסר עליו ליצור קשר עם המתלוננת. במשטרה טוענים שמדובר בסכסוך בין בני זוג.