סערה בארגנטינה: נער בן 15 נעצר השבוע לאחר שניסה לרצוח את החשוד העיקרי ברצח של אחותו. הנער, ששמו לא נחשף, מואשם כי פצע בצורה קשה את ולדיר ברבוזה אחרי שזה דקר את אחותו למוות.

פרשת רצח הצעירה התפוצצה לפני כשבועיים, אחרי שסוניה סרפה נדקרה מול בנותיה (2 ו-7) ודיממה למוות על רצפת ביתה. מאוחר יותר, הילדות נמצאו כשהם מסתתרות באחד היערות סמוך לביתן, אז טענו כי ברבוזה, המאהב של אמם, היה זה שביצע את המעשה המזוויע.

בתחילת השבוע, לאחר חיפושים ממשוכים, ברבוזה נעצר על ידי כוחות המשטרה בפרובינציית מיסיונס שבצפון המדינה, רגעים אחרי שאחותה של הנרצחת ניסה לנקום את מותה של אחותו ולחסל אותו.

גורמים המעורים בפרטי החקירה מספרים כי לפני המעצר של ברבוזה, הוא נלכד באזור הסמוך לאזור מגוריהם של בני משפחת הנרצחת, וזמן קצר לפני הגעת כוחות המשטרה, אחיה של סרפה דקר את החשוד עם סכין מספר פעמים ואף ירה בו.

ברבוזה הובהל לבית חולים שם הוא אובחן עם מספר פציעות דקירה וירי: "ברבוזה פונה אלינו עם חתכים ודקירות במצח, באף, בסנטר, בירך ימין ואזור החלציים. כמו כן, הוא נורה בזרועו הימנית, בקרסול ובישבן, וכתוצאה מכך, שבר מספר עצמות", סיפר אחד הרופאים שטיפלו בברבוזה.

אחיה של הנרצחת החשוד בדקירתו נעצר על ידי המשטרה בעקבות התקרית, ונכון להיום טרם פורסם במה הוא מואשם בדיוק, אך החוקרים חשפו כי הוא טען להגנתו שברבוזה ניסה לתקוף אותו והוא רק ניסה להגן על עצמו.