פרשת הרצח שמזעזעת את מרוקו:  גופתה של צעירה מקומית כבת 20, תושבת אחד הפרברים במרקש, נמצאה לפני מספר ימים על ידי  עובר אורח בתוך בור ביוב כשהיא אזוקה בידיה ורגליה.

חייה של הצעירה, שזהותה טרם התפרסמה, היו קשים מהרגע בו הגיעה לעולם: היא איבדה את שני הוריה בגיל צעיר, גדלה ברחוב וחיה בתנאים מזעזעים. בחודשים האחרונים היא התגוררה בדירת חדר קטנה, שם הכירה את ס', גבר כבן 30, ובין השניים נרקם רומן במהלכו נכנסה הצעירה להריון.

מיד כשגילתה שהיא בהריון, ביקשה הצעירה מ-ס' להכיר באבהותו על הילד ולהינשא לה. "היא מאוד רצתה להתחתן איתו ולהקים משפחה. היא שמחה מאוד לקראת הלידה ואהבה את ס' אהבת נפש", סיפרו מקורביה של הצעירה לכלי התקשורת במרוקו.

אלא שלפני כשבוע חלה תפנית דרמטית אחרי שהצעירה נעלמה מביתה מבלי להודיע לאיש. אחרי ימים בהם ניסו מקורביה להבין היכן היא נמצאת ולאן נעלמה, החליטו לצאת לחפש אחריה, ופנו ל-ס' בניסיון לברר לאן היא נעלמה - אבל זה טען כי אין לו כל מושג וגם הוא מחפש אחריה.

חבריה של הצעירה החליטו להגיש תלונה בתחנת משטרת מרקש על היעדרותה, ואחרי ימים ארוכים ומתוחים, נמצאה כאמור גופתה על ידי עובר אורח כשהיא כפותה באזיקים ברגליה וידיה.

שוטרי תחנת מרקש פתחו מיד בחקירה ועצרו את ס' כחשוד המרכזי ברצח האכזרי והמחריד, זאת לאחר שביצעו איכון לטלפון הסלולרי שלו, גילו כי שהה באזור תעלת הביוב בה נמצאה גופתה של הצעירה, מה שהוביל מיד למעצרו.

במהלך חקירתו הודה ס' ברצח, וטען כי עשה זאת בגלל שהצעירה סירבה לבקשתו לבצע הפלה ודרשה ממנו להכיר בתינוק שייוולד כבנו. "החלטתי להיפטר ממנה כי היא סיפרה לי שהיא בהריון ורוצה ללדת את התינוק. אחרי שלא הסכמתי לכך, נקלענו לוויכוח קשה במהלכו רצחתי אותה וזרקתי את גופתה לתעלת הביוב כדי להעלים אותה", סיפר ס' לחוקרי המשטרה ההמומים.

מיד לאחר הודאתו המצמררת נלקח ס' לבית הכלא המרכזי במרקש, ובימים הקרובים צפוי להיות מוגש נגדו כתב אישום בגין הרצח.