מ', תושב אחד הכפרים בגליל המערבי, חפר שלשום (שני) בקבר של סבתו, הוציא את העצמות שלה והכניס אותן לשקית. איתה, הוא החל להסתובב בעכו ובכל מיני חנויות ביישובים שונים באזור, והציג על פי החשד לאנשים את שרידי העצמות והגולגולת של סבתו.

מספר אנשים אף תיעדו אותו מוציא את תכולת השקית ומציג לראווה את העצמות, בסרטונים שפשטו כמו אש בשדה קוצים ברשתות החברתיות - וגרמו לסערה. "הוא פתח את השקית והראה לי את העצמות של סבתא שלו, כמעט חטפתי התקף לב", שחזר אחד האנשיםְ שפגש את מ'.

בני משפחתו, שגילו שהוא זה שחפר בקבר וגנב את העצמות, הגישו תלונה במשטרה. שוטרי משטרת הגליל המערבי פתחו בחקירת הפרשה, במסגרתה הצליחו לאתר את מ', ללא שקית העצמות, ועצרו אותו לחקירה.

"נכון, הוצאתי את העצמות של סבתא שלי מהקבר. למה עשיתי את זה? לא יודע", הסביר בחקירה. בהמשך לקח מ' את השוטרים למקום שבו החביא את שקית העצמות, והחוקרים מסרו אותן לבני המשפחה, לקבורה מחודשת.

אחרי שהסרטון הופץ ברשתות, מ', שככל הנראה לוקה בנפשו, נשלח להסתכלות פסיכיאטרית לבחינת מצבו הנפשי. קצין משטרה מציין כי "זה אחד המקרים ההזויים ביותר שטיפלנו בהם בשנים האחרונות". כמו כן הוא מוסיף כי "הכי חשוב שמצאנו את העצמות והחזרנו למשפחה כדי לקבור אותן מחדש".