הגעתי לפגישה עם סיוון אחרי ששוחחנו פעמיים בטלפון. כבר בטלפון היא נשמעה מאד צעירה, ונוכחתי לגלות שהיא בת 19, חיילת. הלקוחה הכי צעירה שאני זוכר. סיוון גילתה שקרוב משפחתה הוא חוקר פרטי, וכי היא שומעת ממנו הרבה סיפורים. לכן היא הגיעה למסקנה, שלפתרון הבעיה שלה, היא זקוקה לסיוע של חוקר פרטי, אבל מסיבות אישיות היא העדיפה לא לפנות לקרוב המשפחה. לדבריה, אין לה אף שותף סוד, והיא פועלת לבדה ועל דעת עצמה.

סיוון החלה לספר לי על איתי, בן זוגה בשנה האחרונה. את איתי היא הכירה במהלך השרות הצבאי, כאשר הם שירתו באותו בסיס. איתי השתחרר לפני כחודשיים, וסיוון חושדת שהוא מנהל קשר עם בחורה אחרת. לדברי סיוון, יש לה כמה אינדיקציות שמעלות את החשד הזה והם חזקות מאד. סיוון המשיכה וסיפרה שאיתי אמר לה, שבסופ״ש הקרוב הוא יוצא לטיול אוהלים בכנרת עם שני חברים מהתיכון, חברים שסיוון לא מכירה, ולכן היא משוכנעת שאיתי משקר לה. לאחר שאיתי זרק לסיוון את שם אחד החברים שיוצאים איתו לטיול, סיוון חפשה אותו בפייסבוק ומצאה את החבר, בן גילו של איתי ולמד איתו באותו תיכון שכונתי בעיר מגוריהם. סוכם עם סיוון שצוות בלשים ייצמד לאיתי מיום שישי בבוקר עד שנחשוף את מיקומו בסופ״ש.

ביום שישי בבוקר, בדיוק כפי שאיתי סיפר לסיוון, חברו הגיע ואסף אותו מביתו. החבר זוהה מיד, עם רעמת התלתלים הגדולה שלראשו לא ניתן היה לטעות. איתי וחברו החלו בנסיעה, הגיעו ליישוב באזור חדרה ובפתח אחד הבתים פגשו שתי בחורות צעירות שנכנסו לרכב והארבעה החלו בנסיעה צפונה.

החבורה הגיעה לאחד החופים המוכרים על שפת הכנרת. הם הקימו שני אוהלים. חברו של איתי ואחת הבנות, נסעו וחזרו כעבור שעה עם שקיות מצרכים. איתי והבחורה השנייה נראו צוחקים, בהמשך נכנסו למי הכנרת ונראה מגע פיזי קל בין השניים. לקראת ערב, החלו הארבעה להכין בשר על האש, ובסיום נשכבו הארבעה על מחצלת, וסביבם פחיות בירה ובקבוק וודקה. לקראת עשר בלילה איתי והבחורה נכנסו שוב למי הכנרת והפעם נראו קרובים יותר, מתחבקים ומתנשקים. חברו של איתי והבחורה השנייה, פרשו ונכנסו לאחד האוהלים. כעבור כ – 45 דקות, איתי והבחורה יצאו מהמים, נראו אוחזים יד ביד ונכנסו ישר לאוהל הנוסף. הבילוי המשותף צולם ותמונות נשלחו לסיוון לפי בקשתה. לסיוון זה הספיק, "אתם יכולים לעזוב אותם ולחזור למרכז", היא אמרה, "אני לא צריכה יותר מזה. רציתי הוכחה ועכשיו יש לי. כשהוא יחזור אמצא דרך יצירתית לשלוח אותו לעזאזל".

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי, בעל משרד "ים חקירות".