זה קרה בשבוע שעבר באחד היישובים השקטים במרכז הארץ: א' (39), נהג מונית במקצועו, קיבל מידע ש-ג', תושב העיר כבן 30, אותו הוא הכיר בעקיפין, הטריד מינית קטינה אותה הכיר. א' החליט לצאת למסע נקמה נגד ג' ועקב אחריו במשך כמה שעות.

לבסוף כשג' נכנס לפיצוציה בעיר, א' נכנס בעקבותיו והוציא אותו בכוח מהמקום. "הוא משך אותי, הכניס אותי למונית שלו והחל לנסוע במהירות רבה. לא הבנתי בכלל מה הוא רוצה ממני ולמה הוא לקח אותי משם", סיפר ג' לחוקרי המשטרה.

אחרי נסיעה של כמה דקות, א' החנה את המונית בנקודה שוממת בעיר והחל לקלל ולגדף את ג' תוך שהוא מאשים אותו בהטרדות מיניות של הקטינה. למרות ההכחשות של ג', א' שלף סכין ארוכה ודקר אוֹתו 13 פעמים בכל חלקי גופו. מיד לאחר מכן א' נמלט מהמקום כשהוא מותיר את ג' שוכב על הכביש מתבוסס בדמו. בהמשך הוא הגיע לביתו, החליף בגדים, השאיר את המונית באחד הרחובות הצדדיים ביישוב וביקש מחברו להסיע אותו לקריית שמונה.

עוברים ושבים שהבחינו בג' מפרפר למוות הזעיקו ניידת טיפול נמרץ. הוא פונה לבית החולים, שם הצליחו הרופאים לייצב את מצבו לאחר שאיבד דם רב. לאחר ניתוח מורכב שעבר הוא יצא מכלל סכנה וחייו ניצלו. 

"א' לא האמין לי שלא נגעתי בנערה ואין לי שום קשר למקרה. הוא סירב להבין שהוא טועה ונכנס לאמוק. הוא פשוט בא במטרה להרוג אותי", סיפר ג' לחוקרי המשטרה שמיהרו לאסוף את מצלמות האבטחה מרחבי היישוב, וכעבור כמה ימים גם עצרו את א' שניסה לחמוק מהם.

במהלך חקירתו שמר א' על זכות השתיקה, זאת למרות שבידי החוקרים הייתה עדותו של המתלונן הנדקר שהפליל אותו, וכן תיעוד ממצלמות האבטחה שתיעדו את מסלול נסיעתו ובריחתו. פרקליטות מחוז מרכז הגישה לבסוף כתב אישום נגד א' בגין עבירה של ניסיון רצח וביקשה להאריך את מעצרו עד לתום ההליכים המשפטיים בנימוק שהוא מסוכן לציבור.