זה קרה בליל שבת האחרון. מאות בליינים צעירים הגיעו לבלות במסיבה במועדון ריקודים באזור טבריה. מזג האוויר היה נעים, הערב התנהל על מי מנוחות, עד שלקראת סוף האירוע התפתחה במקום מהומה גדולה.

מיד עם סיום המסיבה, החל אחד הבליינים במקום להשתולל, ויחד עם כמה מחבריו ניסה לתקוף את המאבטחים שהוצבו במקום, ככל הנראה לאחר שהתבקש לעזוב את המועדון וסירב.

אחד הבליינים במקום תיעד במצלמתו את האירוע, שבשיאו נראה אחד התוקפים אוחז במקוש וזורק אותו לעבר המאבטחים. "זה היה רגע מפחיד מאוד שהיה בקלות יכול להסתיים באסון", העיד אחד הצעירים שבילו במועדון. "המאבטח ניסה לברוח החוצה מחשש שיעשו בו לינץ', אך הם תקפו אותו גם ביציאה מהמתחם".

בתיעוד האירוע ניתן להבחין בחבריו של הבליין המתפרע כשהם מנסים לפגוע במאבטח גם אחרי שניסה להימלט מהמקום, ודקות לאחר מכן הגיעו מאבטחים נוספים שסייעו לחברם והדפו את התוקפים.

"הם היכו את המאבטח באכזריות, הוא היה ממש חסר אונים. אם המאבטחים הנוספים לא היו מגיעים בזמן זה היה נגמר רע מאוד", העיד בליין אחר.

בתום האירוע ניגשו מנהלי המועדון להגשת תלונה במשטרת טבריה, וזו פתחה בחקירה ואיתרה כמה מהמעורבים בקטטה באמצעות הסרטונים שהועברו לידי החוקרים על ידי בעלי המועדון. מיד עם מעצרם של התוקפים הם נחקרו, ונגד כולם הוצאו צווי הרחקה מהמועדון.

מטעם בעלי המועדון נמסר: "המועדון מגנה כל אלימות מכל סוג שהיא. הן מילולית והן פיזית, ומגלה אפס סבלנות כלפי התנהגות בלתי ראויה זו, ולכן האנשים המצולמים אשר לקחו חלק באירוע הנ"ל הורחקו לצמיתות מהמקום".