הרצח שלא היה: תושב באר שבע היה עצור במשך שבעה ימים בחשד לרצח אשתו, אבל כעת דוח ניתוח הגופה שהועבר מאבו כביר למשטרה קבע שהאישה מתה באופן טבעי ולא נרצחה, למרות החבלות שנמצאו על גופה.

בשבוע שעבר נמצאה האישה כבת 40 מחוסרת הכרה בסלון ביתם בשכונה ד' בעיר ומותה נקבע על ידי פרמדיקים של מד"א שהוזעקו על ידי בנם של בני הזוג. הפרמדיקים  הבחינו בחבלות בכמה מקומות על גופה של האישה, בין השאר גם בצוואר. צוותי ההצלה מסרו לחוקרים את הממצאים, ובמקביל חוקרי המעבדה לזיהוי פלילי הגיעו לזירה ואספו ממצאים שונים מהדירה. כמה שעות לאחר מכן הבעל נעצר בחשד לרצח אשתו.

בחקירתו הבעל, י', הכחיש שרצח את אשתו. הוא טען שלא ראה אותה כמה ימים. משום שבעבר היו לו תיקים של אלימות כלפי אשתו הוא הובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בבאר שבע.

במהלך הדיון התברר שהאישה מתה כמה ימים לפני כן. סנגורו של החשוד, עו"ד עלי אוב לבן מהסנגוריה הציבורית, דרש לשחרר את הבעל לאלתר ממעצרו. עורך הדין ציין כי הוא מתקשה לתקשר איתו ועם הסביבה לאור מצבו הבריאותי.

החוקר ביקש להאריך את מעצרו של י' בחמישה ימים כדי לאפשר לקבל דוח נתיחה מהמכון לרפואה משפטית באבו כביר לגבי סיבות המוות של האישה. השופט קבע שיש חשד סביר והאריך את מעצרו של י' בשישה ימים.

היום המשטרה הודיעה שאין חשד לרצח, וכי דוח הנתיחה קובע שהאישה מתה מסיבה טבעית. בעקבות כך, הבעל שוחרר היום ממעצרו. "מהיום הראשון טענתי שלא רצחתי את אשתי, שזה שקר, אבל החוקרים לא הקשיבו לי. הם חשבו שאם יש חבלות אז אני הרוצח, האמת יצאה לאור שאשתי מתה מוות טבעי. סתם עצרו אותי", טען הבעל י' בשיחות עם מקורביו.