(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
דוניס, יצא שלילי בבדיקות (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
דוניס, יצא שלילי בבדיקות (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

ביום שלישי הקרוב אמורה מכבי תל אביב לשחק נגד רד בול זלצבורג במסגרת מוקדמות ליגת האלופות, אבל הצהובים בצרות. היום (ראשון) המועדון הודיע כי שישה שחקנים בקבוצה נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה, זאת לאחר שדן גלזר כבר נמצא חיובי עוד קודם לכן. השחקנים שנדבקו: דור פרץ, יונתן כהן, אבי ריקן, אנריק סבוריט, ניק בלקמן ודניאל פרץ. המאמן יורגוס דוניס יצא שלילי.

בהודעה הרשמית של המועדון נכתב כי התקיימו בדיקות לנגיף הבוקר, והן התקבלו לפני שעה קלה ובהן נמצאו שגם שבעה אנשי צוות חיוביים, כולל מנהל הקבוצה ברק יצחקי. האימון, שנדחה מהשעה 18:00 עד שיתקבלו התוצאות - התקיים ללא כל השחקנים הנדבקים, כשחלקם חשו תסמינים ונכנסו לבידוד.

בהמשך לשיחות שהתנהלו בין נציגי מכבי ת"א, ההתאחדות לכדורגל לנציג משרד הבריאות פרופ' איתמר גרוטו - קיבל המועדון אישור להמשיך להתכונן למשחק ביום שלישי בהתאם לפרוטוקול אופ"א. הקבוצה תיבדק שוב מחר כמו גם ביום המשחק.

כזכור, לפי התקנון החדש של אופ"א, קבוצה צריכה להעמיד מינימום של 13 שחקנים בסגל למשחק באירופה, ואין לצהובים יותר מדי זמן שכן יש גם משחק הגומלין מול האוסטרים שאמור להתקיים ב-30, שמונה ימים אחרי המשחק הראשון. כרגע המשחק מתקיים כרגיל בבלומפילד. מבחינת ליגת העל יכולה להיווצר בעיה נוספת, שכן יש כבר משחקים שנדחו וזה יכול לגרום ללו"ז מאד בעייתי בהמשך.

זלצבורג אישרה בסוף השבוע האחרון כי היא מתכוונת להגיע לישראל לקראת המשחק הראשון ביום שלישי. האוסטרים ניצחו 1:4 את רינדורף אלטך במסגרת המחזור השני באוסטריה.