כנופיית גנבים הצליחה לשדוד בערב חג הפסח שבעה כלי רכב יוקרתיים בשווי מאות אלפי שקלים מתצוגה של סוכנות רכב באזור התעשייה ברחובות. על פי גורם במשטרה, כנופיית הגנבים ניצלה את החג ואת האבטחה המצומצמת על מנת לבצע את שוד הרכבים.

כוחות משטרה רבים הוזעקו הבוקר על ידי עובדי החברה, שנדהמו לגלות שהגנבים רוקנו את התצוגה מרכבים. "הם ניצלו את העובדה שאין אבטחה וסיורים משטרתיים באזור וגנבו את המכוניות בתעוזה רבה מהתצוגה, כנראה באמצעות גרר ומנוף", ציין גורם במשטרה. "זו הייתה גניבה מתוכננת מאוד. הם עקבו אחר הנעשה במקום ואחר סידורי האבטחה ורק לאחר מכן גנבו את המכוניות בערב חג הפסח".

על פי החשד הגנבים נטרלו את מערכות האזעקה במקום וכן את מצלמות האבטחה בתוך דקות ולאחר מכן גנבו את המכוניות. חוקרי תחנת משטרת רחובותאספו ממצאים וראיות מהמקום בניסיון להתחקות אחר הגנבים ולאתר את כלי הרכב לפני שיועברו לשטחי הרשות.

המשטרה טרם עצרה חשודים במעשה, אך החוקרים מעריכים כי הגנבים מגיעים מכפרים במרכז הארץ או שמדובר במסתננים פלסטינים. "אני לא זוכר שגנבים עשו מכה כזו גדולה באזור. אני מעריך שהם עקבו אחר עובדי החברה והתנהלות מערכת האבטחה ואז ביצעו את הגניבה בתחכום רב", סיפר עובד של אחד המוסכים באזור התעשייה.