מרדף משטרתי יוצא דופן שהתרחש לאחרונה במקסיקו הפך לוויראלי אחרי שהגנב הנרדף נתקע בין שמיים לארץ, והשוטרים שרדפו אחריו צולמו כשהם מכים אותו כאילו היה "פינייטה", בעוד עוברי אורח שנקלעו לאירוע נשמעים שרים ולועגים לגנב המבוהל.

האירוע החל אחרי שהגנב שדד משאית פורד ריינג'ר אדומה בעיר טונאלה שבאזור חאליסקו. אחרי שתקף את בני המשפחה שנסעו ברכב וגנב אותו, הוא שם לב שבמושב האחורי ישבה ילדה בת 5 מבוהלת ובהלם מוחלט. ההורים, שנותרו מודאגים מאחור, יצרו במהרה קשר עם כוחות הביטחון, ומספר שוטרים שהיו במהלכו של סיור באזור, הגיעו בזריזות על מנת לעזור להורים הנואשים.

וכך, תוך שהם מרגיעים את ההורים, החלו השוטרים במרדף אחרי הגנב, שבינתיים הבין שאין לו יותר מדי לאן להתקדם עם ילדה קטנה במושב האחורי, החליט לעזוב את כלי הרכב והחל להימלט רגלית, נכנס לאחת הכנסיות באזור, ועלה לקומה העליונה במטרה לחמוק מכוחות המשטרה.

אחרי שהשוטרים הגיעו למקום וניסו לשכנע אותו במשך דקות ארוכות להסגיר את עצמו, החלו השכנים באזור להתאסף סביב הכנסייה בנסיון להבין מה מתרחש. 

הגנב, שהבין מהר מאוד שאין לו באמת דרך להיעלם מבלי להיתפס, החליט שהכי נכון יהיה לו לקפוץ מחלון הקומה השנייה, אבל אז השוטרים התקרבו אליו ודרשו ממנו שלא לקפוץ. לצערו, הוא סירב להקשיב להם, קפץ, ובמקום להימרח על הרצפה הוא נשאר תלוי על אחד הסורגים - בזמן שאחד השוטרים החל להכות אותו במרץ.


השכנים באזור, שחלקם כאמור החלו להתקבץ סביב האירוע, נשמעים היטב בסרטון כשהם צועקים לגנב שורה משיר אותו נוהגים לשיר בכל פעם שמפוצצים פינייאטה: "תן לו, תן לו, אל תאבד את דעתך, כי אם תאבד אותה תאבד את הדרך", שרו השכנים בהומור.

אחרי המכות שספג מהשוטרים, הצליחו האחרונים להוריד אותו מהחלון, אזקו אותו, ולקחו אותו לתחנת המשטרה. הרכב אותו ניסה לגנוב חזר מהר מאוד לבעליו החוקיים, ויחד איתו גם הילדה המבוהלת שחזרה לחיק הוריה.