עבריין בן 38, תושב חולון המוכר למשטרה, נרצח הערב (שלישי) בבת ים באירוע ירי ברחוב ש"י עגנון. על פי החשד, עבריינים ארבו לו וחמישה כדורים נורו אליו מטווח אפס. שוטרי מחוז תל אביב פתחו בחקירת האירוע, וההערכה היא כי הרקע לרצח הוא מלחמות בין עבריינים מבת ים על השליטה בעיר.

הקורבן פונה תחילה לפי גורמי רפואה במצב קשה ובהמשך נקבע מותו. שוטרי תחנת בת ים וחוקרי הזירה של מרחב איילון הגיעו למקום והחלו בפעולות חקירה ובאיסוף ממצאים. עד ראייה סיפר למשטרה כי "רעולי פנים על אופנוע טימקס ירו בו ונמלטו". עוד הוסיף כי האופנוע היה שחור וכי "כל החיסול נמשך כמה שניות, דפקו כמה כדורים ונעלמו".

הרחוב שבו אירע הרצח בבת ים (צילום: דוברות מד"א)
צילום: דוברות מד"א
 

הדיווח על האירוע התקבל במוקד 101 של מד"א במרחב איילון. חובשי רפואת חירום במד"א טל סיני ואהרון בוזגלו וחובשים מיחידת האופנועים של מד"א, יוסף ששון וכפיר ורסנו, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את הפצוע שוכב על הכביש, כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפציעה חודרת בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים וחבישות ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה".

עבריין ממרכז הארץ טוען על הקורבן כי "הוא שיחק באש, מתח יותר מדי את החבל. עלה לכמה עבריינים בעיר על העצבים והם החליטו להוריד אותו". לפני כשמונה שנים נעצר בן ה-38 יחד עם עבריין אחר, בחשד שניסו לבצע רצח של תושב רמלה, כשהתנפלו על עבריין יריב בראשון לציון ודקרו אותו מספר פעמים. למרות זאת נחלצו השניים מהתיק ולבסוף שוחררו מחוסר ראיות.

מפקד מרחב איילון תנ"צ חיים בובליל, קיים הערכת מצב בזירה הערב והחקירה הוטלה על היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב איילון.