תושב אור יהודה בן ששכר דירה ברחובות והקים בה מעבדת הידרו גדולה  כדי לגרוף רווח של מיליוני שקלים, לא העלה בדעתו ששריפה שפרצה בדירה עקב קצר חשמלי תשלח אותו לשנתיים מאסר בכלא.

א' שכר לפני כשנתיים דירה בת חמישה חדרים ברחובות. הוא שילם לבעל הדירה סכום של 78 אלף שקל. "אני מתכוון לגור בדירה עם אשתי", הסביר לבעל הדירה. 

בפועל, א' החליט להקים בכל הדירה מעבדת הידרו משוכללת, שבה גידל אלפי שתילי מריחואנה. הוא רכש חמישה מזגנים, 74 מנורות לד, 50 שנאים, 6 מפוחים, 6 פילטרים, 21 מאווררים, 550 אדניות, 11 מייבשים, 5 משאבות מים וציוד נוסף בשווי של מעל 100 אלף שקל.

א', שחשש כי חשבון חשמל מנופח יסגיר את העובדה שהקים מעבדת הידרו בדירה, החליט להתחבר באופן פיראטי לחשמל בבניין. "אם התכנית שלו הייתה מצליחה הוא היה גורף מיליונים לכיס שלו. זו הייתה מעבדה מהגדולות שהוקמו בשנים האחרונות במרכז הארץ", הסביר קצין משטרה.

קצר חשמלי בדירה גרם לכך שהיא עלתה באש. שכנים הזעיקו את המשטרה ואת לוחמי כיבוי האש. לוחמי האש הצליחו לכבות את השריפה במאמץ רב.

כאשר השוטרים נכנסו לדירה הם נדהמו לגלות שהיא לא שימשה למגורים אלא הוקמה בה מעבדת הידרו גדולה. החוקרים איתרו את בעל הדירה, שהופתע לגלות ששימשה כמעבדת סמים. 

א' נעצר והודה שאכן הקים בדירה מעבדת הידרו. במקביל התברר שהוא התחבר פיראטית לחשמל של הבניין ועקץ את חברת החשמל בסכום של 69 אלף שקל.

א' חתם על הסדר טיעון עם התביעה. בשבוע שעבר השופטת מרב גרינברג גזרה עליו 24 חודשי מאסר בפועל, קנס של 15 אלף שקל והוא ישלם פיצוי לחברת החשמל בסכום של 30 אלף שקל. השופטת התחשבה בגילו הצעיר של א' ובעובדה שהודה, לקח אחריות וחסך זמן שיפוטי יקר.