התפתחות מצמררת בתיק הרצח של נערת ליווי במזרח ספרד: חוקרי המשטרה חושדים כי חורחה פלמה (37), החשוד העיקרי ברציחתה של מרתה קלבו (25), הוא ככל הנראה רוצח סדרתי בינלאומי שפעל מזה שנים ארוכות  במדינה.

פלמה, במקור מקולומביה, הסגיר את עצמו למשטרה בדצמבר האחרון והודה כי הוא האדם שאחראי למותה של קלבו, כאמור נערת ליווי שגופתה נמצאה בנובמבר 2019.

במהלך חקירתו, פלמה הודה כי נערת הליווי הצעירה מתה במהלך האקט המיני ביניהם, ולאחר מכן הוא ביתר את גופתה והחביא את חלקיה ב-10 שקיות אשפה נפרדות, אותן הוא פיזר במקומות שונים בסביבת העיר ולנסיה.

כעת כאמור, חוקרי המשטרה שעסקו בפרשה סבורים כי קלבו לא הייתה הקורבן הראשון של פלמה, ואחריו רשימה ארוכה של נשים שנרצחו על ידו.

החשד העיקרי של החוקרים כי מדובר ברוצח סדרתי התעורר אחרי שפלמה הודה כי הוא נוהג לשלב כמויות עצומות של קוקאין במהלך קיום יחסי מין, ונכון לעכשיו 11 נערות ליווי שונות מרחבי ספרד אישרו כי פלמה היה לקוח שלהן וכולן תיארו כיצד הוא התעקש שהן "יעסו אותו כשידן מכוסות בסם המרץ".

"הוא התעקש שאני אעשה לו מסאז' כשידי מכוסות בקוקאין", סיפרה לכלי התקשורת בספרד אחת השנים שביקשה להישאר בעילום שם. "בשלב מסוים עשינו כל כך הרבה סמים שפשוט איבדתי הכרה".

נשים נוספות תיארו כיצד פלמה נהג למלא את ידיו בקוקאין ולעסות את כל גופן עם האבקה הלבנה - כולל הקרקפת, כפות הרגליים, החזה ואיבר המין. אחת מהן אף הוסיפה כיצד היא איבדה את הכרתה וכשהתעוררה גילתה כי פלמה תוקף אותה מינית.

חוקרי המשמר האזרחי של ספרד טוענים כי ניתן לקשר כמעט בוודאות את פלמה ל-6 מקרים שונים ברחבי ספרד ואיטליה בהם נערות ליווי נמצאו מתות ובתרחיש די דומה - במיוחד המקרה של ארלין ראמוס שעלה לכותרות באפריל 2019.

ראמוס נמצאה מתה בדירתה, ככל הנראה אחרי אקט מיני עם אחד מלקוחותיה, וגופתה הועברה למכון לרפואה משפטית, שם קבעו כי סיבת מותה הייתה מנת יתר מקוקאין. כמו כן, חוקרים איתרו כמויות גדולות של הסם בתוך איבר המין שלה.

נכון לעכשיו, פלמה מכחיש את ההאשמות נגדו ומתעקש שקלבו מתה כתוצאה ממנת יתר. הוא סירב להתייחס לעניין ביתור הגופה, פרט שהאמור להתברר בהמשך משפטו שמתנהל בימים אלה וממשיך להסעיר את כל ספרד.