ג'סיקה בן עמי הייתה רק בת 9 ביום בו פשטה המשטרה על ביתה ועצרה את אביה, מנהיג הכת גואל רצון. היא הופרדה מעשרות אחיה ואחיותיה, כולם ילדיו של רצון, והוא - נשלח למאסר של 30 שנה. עכשיו, בגיל 20, היא יוצאת ביחד עם חיים אתגר בתוכנית "חשיפה" (רביעי ב-21:15, קשת 12) למסע כואב אל העבר, שמתחיל בבית בו גדלה ומגיע עד לתא המעצר בו מרצה אביה את עונשו. 

זו הפעם הראשונה בה אחת מבנותיו של רצון מתראיינת ומספרת על החיים בתוך הכת. בתוכנית ייחשפו תיעודי וידאו נדירים של חיי היומיום בכת, וגם לשיחות הארוכות שניהלה ותיעדה ג'סיקה בחודשים האחרונים עם אביה מהכלא. המסע שלה קיבל תפנית דרמטית כשרצון החל להפעיל עליה את אותן המניפולציות המסוכנות שהפעיל בעבר על הנשים בכת, ביניהן גם אמא שלה. 

גואל רצון
צילום: Flash90

כעת, עשור אחרי שנכלא, יישמע לראשונה קולו של האיש שעמד בראש הכת המפורסמת והורשע, בין היתר, באונס ובמעשי סדום. באחת השיחות שניהלה איתו בתו ג'סיקה, סיפר לה אביה כי יש לה עוד אחים ואחיות שהרשויות בכלל לא מודעות לקיומם. "אישה הולכת, אישה באה. יש אנשים שמתגרשים, לוקחים נשים אחרות, אישה תמיד אפשר להשיג. ילדים אי אפשר להשיג, מותק", אמר לה רצון, "יש לך עוד אחים שאת לא מכירה. עוד הרבה אחים. זה מספר גדול מאוד, יותר גדול ממה שאת חושבת".