"הם הגיעו למקום הנכון": סרטון חדש מטריף את הרשת ובו תיעוד של צמד נערים שהתפרצו לטקס לוויה של אישה בת 79 אחרי שגנבו מחנות כלבו מקומית.

התקרית הביזארית התרחשה בניו יורק בכנסיית Holy Child Jesus שבשכונת קווינס, ועדי ראייה שנכחו במקום מספרים שהאורחים בכנסייה בדיוק היו בשלבי סיוםהטקס וסחבו את ארון הקבורה במעבר המרכזי של המבנה, כאשר שני הנערים התפרצו למקום תוך כדי מנוסה מעובר אורח שככל הנראה רדף אחריהם.

שעות ספורות אחרי התקרית, האב כריסטופר ריאן הונו העלה לחשבון הפייסבוק את תיעוד האירוע, ובסרטון באורך של פחות מחצי דקה ניתן לראות כיצד עובר אורח תופס את השרוול של אחד הנערים, בזמן שעמיתו אומר לכומר המקומי שהוא "רודף אחריהם ללא סיבה" - מאוחר יותר כאמור התבררה הסיבה האמיתית.

על פי החשד, שני הנערים גנבו סחורה מחנות כלבו באזור, ואז פרצו לכנסייה בזמן מנוסתם. הכומר בכנסייה התייחס לתקרית בפוסט בחשבון הפייסבוק שלו וכתב: "הם באו למקום הנכון - משכנו של אלוהים. שני הנערים הללו גנבו מאחת החנויות באזור וברחו מבחור שראה אותם. הם התפרצו לכנסייה, בדיוק כשערכנו לוויה לסבתא בת 79 שהלכה לעולמה".

"השניים הפגינו חוסר התחשבות במשפחה האבלה ויצרנו קשר עם המשטר עד שניידת הגיעה למקום", הוסיף הכומר. "הנערים כבר נמלטו והשוטרים עזבו בלי לתעד את התקרית. אני מקווה ששניהם יחזרו לכנסייה בקרוב, אם כי בנסיבות מעט שונות, ויתוודו על מעשיהם. לא בשביל להיענש, אלא בשביל לזכות במחילתו של אלוהים ואולי לצאת לדרך חדשה".

סוכנות ידיעות מקומית אישרה כי שוטרים אכן הוזעקו לכנסייה לאחר התקרית, אך לא היו יכולים לעשות דבר בהיעדר שמותיהם של הנערים או תלונה מטעם בעל החנות שממנה נגנבה הסחורה. מאוחר יותר, בלשי משטרת ניו יורק ביקשו לקבל עותק של הסרטון על מנת לפתוח בחקירה נגד שני הנערים, ונראה שהסיור ההזוי הזה נמצא רק בתחילתו.