זה קרה לפני כשלושה שבועות באזור המרכז: בני הזוג בשנות ה-20 לחייהם הגיעו לאולם אירועים יוקרתי וסגרו עם בעל האולם תאריך לחתונה. הם שילמו לו מקדמה, השאירו פרטים, ואחרי שיצאו מהמקום התרחש טוויסט לא צפוי בעלילה אחרי שעל פי החשד בעל האולם "נדלק" על הכלה המיועדת והתחיל איתה דרך הודעות בוואטסאפ.

הכלה הצעירה שנותרה המומה מההודעות שקיבלה מבעל אולם החליטה לשתף בעניין את בעלה המיועד שרתח על והחליט לנקום: על פי החשד החתן הצעיר שיתף את פרטי המקרה עם כמה מחבריו, ואלה הציעו לו לחטוף את בעל האולם וללמד אותו לקח על כך שהעז להתחיל עם ארוסתו.

כמה ימים לאחר מכן, הצעיר החליט להקשיב לעצת חבריו, ויחד עם שלושה מהם הקימו הארבעה מחסום מאולתר ביציאה מאולם האירועים והתחזו לשוטרים. הם החלו לבדוק רכב רכב עד שבעל האולם הגיע למחסום, אז הצעיר וחבריו נכנסו בכוח למכוניתו, הושיבו אותו במושב האחורי והחלו בנסיעה פרועה.

בעל האולם, שנותר מהלם מהסיטואציה ולא הבין מה ארבעת הצעירים רוצים ממנו, ניסה לברוח מהרכב אך הארבע הכו אותו נמרצות, עד שבשלב מסוים הוא הצליח לנצל שנייה של חוסר עירנות מצדם ונמלט מהמכונית כשהוא צועק לעבר אזרחים שעברו במקום: "הצילו! חוטפים אותי! חוטפים אותי!".

באותו הרגע החליטו ארבעת החוטפים להימלט מהמקום עם מכוניתו היוקרתית של בעל האולם והסתירו אותה. עוברים ושבים שנתקלו בבעל האולם ההמום יצרו קשר עם מוקד 100 של המשטרה, וכמה דקות לאחר מכן הגיעו למקום שוטרים שפתחו מיד בחקירת האירוע.

אחרי שהחוקרים עשו איכון למכוניתו של בעל האולם ואיתרו את הרכב, הגיעו השוטרים לשלושה מהחשודים ועצרו אותם. כמה שעות לאחר מכן הם גם הצליחו לאתר את החתן הצעיר, עצרו גם אותו, ואחרי חקירתו הבינו כי הרקע למעשה היה נקמה בבעל האולם שהעז להתחיל עם הכלה.

ארבעת החשודים אמנם שמרו על זכות השתיקה בחקירתם, אבל אחד מהם הגדיל לעשות כאשר על כל שאלה שנשאל ענה את אותה תשובה עם אותו פסוק מספר תהילים, "שיר למעלות אשא עיני אל ההרים", ולאחרונה הגישה הפרקליטות כתבי אישום לבית המשפט המחוזי באשמת ניסיון חטיפה ובאשמת גניבת רכב