אילוסטרציה
הלקוח הציע להם בונוס של 5,000 עבור חוויה שתשביע את רצונו | צילום: 123FR \ Andriy Popov

אוסטרליה: שני גברים נעצרו לאחרונה בעיירה גריפית' לאחר שפרצו לאחד הבתים במקום ומסיבה שערורייתית למדי שהפכה כמובן את כל הסיפור למגה ויראלי.

סיפורה של התקרית יוצאת הדופן שהתרחשה לפני כמה ימים במדינת ניו סאות' וויילס, עלה לכותרות לאחר שתושב העיירה התעורר וגילה שני רעולי פנים חמושים בסכיני מצ'טה רוכנים מעליו במיטתו.

אלא שאז, אחרי ששני הפורצים כנראה הבינו שהם נכנסו לבית הלא נכון, הם נמלטו מהמקום, אבל לא לפני שהתנצלו בפני בעל הבית על מעשיהם, וכעת מתברר שהמקרה כולו היה כחלק מפנטזיית מין פרועה של הדייר הקודם שהתגורר באותו הבית.

כמה שעות לאחר מכן נעצרו השניים כמה עשרות ק"מ משם, לאחר שקורבן הפריצה הגיש תלונה במשטרה, ואחד החשודים, גבר בשם טרנס לירוי, סיפר בחקירתו כי השניים נשכרו על ידי גבר אלמוני ברשת כחלק ממשחק תפקידים סאדו מאזוכסיטי.

עורך דינו של לירוי התייחס להסכם בין השלושה וסיפר: "הלקוח פנה אל מרשי ואדם נוסף ברשתות החברתיות והציע לשלם להם בשביל שיכנסו לביתו, יפשיטו אותו, יקשרו אותו לכיסא ואז יכו אותו קלות עם מטאטא. כניסתם לבית לא נועדה לאיים על הלקוח והייתה מתואמת מראש".

ממצאי חקירת המשטרה מצביעים על כך שהלקוח סיפק לשניים את כתובתו לאורך התכתבותם - אך שכח לציין לאחר מכן שהוא עבר דירה. אכן פרט חשוב.

לכן, שני הפורצים התמימים שבסה"כ היו בשיאו של משחק תפקידים, פרצו בטעות לביתו של דייר הבית החדש, והם היו ממש חדורי מוטיבציה לתת "הצגה טובה"  לאחר שהלקוח המקורי הציע להם בונוס של 5,000 דולר אם החוויה תספק את רצונו.

לאחר בירור פרטי המקרה, אחד הפורצים זוכה מכל אשמה ושוחרר לביתו, בזמן שעדיין לא ברור מה יעלה בגורלו של עמיתו למעשה. איך אומרים? לא נעים בכלל.