ניו יורק: עבריינים מקומיים ניצלו השבוע את בהלת הקורונה העולמית כדי לעבור על החוק ושדדו מאות אלפי דולרים ממתחם מרוצי סוסים בשכונת קווינס.

האירוע הביזארי התרחש ביום שבת האחרון בשעות הצהריים בזמן שצוות מתחם ה-Aqueduct Racetrack העביר את הכסף שהצטבר במהלך הסופ"ש כשלפתע חבורה של שודדים במסכות כירוגיות התנפלו עליהם, נעלו אותם בחדר, שדדו מהם את השלל באיומי אקדח, ומאוחר יותר דווח שהם נמלטו מהמקום עם יותר מ-250 אלף דולר.

אחד מעובדי המתחם התייחס לתקרית בראיון לאתר ה-NY Post וסיפר שהוא מעריך כי אחד השודדים עבד בעבר או עדיין עובד במתחם.

לטענתו של אותו עובד "השודדים הכירו את נהלי המקום", והמתינו למשלוח הכסף בנקודה בה אין מאבטחים חמושים, ובנוסף נמלטו מהמקום דרך יציאה בה אין מצלמות אבטחה.

"זאת בדיחה", הוסיף אותו עובד שסירב להזדהות. "השודדים חיכו שם עד שהם הגיעו עם הכסף ותקפו. עכשיו תגידו לי אתם - מאיפה הם אמורים לדעת שהם הולכים לעבור שם? ועוד בלי ליווי חמוש? מאיפה הם ידעו שזה ציר ההליכה מהכספות שבקומה העליונה לכספות שבקומה התחתונה?".

האירוע קרה כאמור בצל התפרצות הקורונה והדיווחים על עלייה בשימוש במסכות כירורגיות בניו יורק, ונכון לעכשיו, ידוע על 554 תושבי ארה"ב שנדבקו בווירוס הקטלני, מתוכם 12 בני אדם המתגוררים בעיר ניו יורק, ולאחרונה הכריז אנדרו קומו, מושל המדינה, על מצב חירום בעיר בעקבות עלייה חדה במספר הנדבקים.