יחידת התביעות במשטרת מחוז תל אביב הגישה בימים האחרונים כתב אישום חמור לבית משפט השלום בעיר נגד תושב אור יהודה בן 50, שלפני כשבועיים תקף באכזריות רבה את בתו וגרם לה לחבלות לאחר שקיימה יחסי מין עם בן הזוג שלה בטרם התחתנו, דבר המנוגד לדבריו ל"רוח המסורת המשפחתית". 

לפי כתב האישום האב גילה שבתו ובן זוגה קיימו יחסי מין מבלי שזה הביע את נכונותו להינשא לה. "הוא התעצבן ואמר שזה מנוגד לתרבות שלנו", סיפרה הבת בעדותה במשטרה. 

ב', בתו של הנאשם, ובן הזוג החליטו לחסום אותו בטלפון ולא לענות לשיחות הטלפון שלו לאחר שחשו מאוימים מהאב. כמה שעות לאחר מכן ב' הגיעה לבית דודתה. אביה, שהגיע למקום, התנפל עליה והכה אותה.  

"הוא זעם עליי שאני והחבר שלי חסמנו אותו בטלפון ולא ענינו לשיחות טלפון שלו", סיפרה ב', "הוא התנפל עליי ונתן לי סטירה חזקה באוזן הימנית ובפנים, זרק אותי לספה והיכה אותי באגן. צעקתי עליו: 'עוף ממני', הוא לקח פסל גדול בסלון ורצה לזרוק עליי. לאחר מכן הוא הדף אותי לכיוון המטבח, לקח לי את הטלפון מהיד ומשך לי בעוצמה רבה בשערות". 

לדבריה, אביה לא רצה לאפשר לה לעזוב את הדירה של דודתה והמשיך להכות אותה. האב דחף את ב' לעבר שולחן הסלון, היכה אותה בעינה השמאלית והטיח בה: "את עוזבת אותו או לא'. לדברי הבת, היא קיבלה מכה חזקה מהשולחן.

"כשלא עניתי לו לשאלה, הוא לקח את הטלפון ונתן לי באמצעותו מכות עד שהוא נשבר. התחלתי לבכות. מזל שבן הדודה שלי ששמע את הצעקות מלמטה הגיע לבית וביקש ממנו שיעזוב אותי. הוא אמר לאבא שלי: 'מה אתה עושה לה, מה אתה מרביץ לילדה שלך, היא בשר שלך'. הוא ניסה לדחוף אותו החוצה מהבית ואבא לקח מראה שהייתה בחוץ ושבר אותה לרסיסים", סיפרה ב'. 

ב' יצאה מהדירה כשהיא חבולה ומדממת. "אישה שעברה ברחוב וראתה אותי בוכה ואת החבלות שלי התקשרה מיד למשטרה", שחזרה ב'.

שוטרים הוזעקו למקום לעצור את האב הזועם אבל זה עלה על גג הבניין ואיים להתאבד. הוא ישב על קצה גג הבניין ואיים לקפוץ אבל בן דודו שכנע אותו לרדת והוא נעצר על ידי השוטרים.

ב' פונתה על ידי אמבולנס של מד"א לבית החולים תל השומר כשהיא סובלת מחבלות ודימומים. היא סיפרה לחוקרים כי יום קודם לכן אביה ניסה לשכנע אותה לעזוב את החבר שלה אבל היא סירבה בתוקף, מה שגרם לו עוד יותר להתעצבן עליה.

"הוא צעק עליי: 'תעזבי את הבן זוג שלך הוא לא מתאים לך. למה קיימת איתו יחסים'. אמרתי לו שאנחנו אוהבים אבל הוא התעצבן עוד יותר ואמר: 'חכי אני אהרוג אותו. אם את עוזבת את הבית זה לא יעבור לך בשתיקה אני אהרוג את הבן זוג שלך'", סיפרה ב' לחוקרי המשטרה.

כמה דקות לאחר מכן האב ניגש למטבח שלף מאחת המגירות סכין ארוכה  ואמר ל-ב': "תהרגי את עצמך, עדיף שתמותי את ולא לסבול ככה". אם המשפחה שהיתה במקום לקחה את הסכין מידיו של האב, היא חששה שיפגע בבתם. האב הסתער לעבר בתו שהייתה בחדר ותקף אותה. הבת, בסיוע אמה, נמלטה לחדר השירותים והסתגרה מחשש שאביה יכה אותה שוב.

לאחר מכן היא נמלטה לחדר שלה ונעלה אותו. לפי כתב האישום האב תקף אותה, גרם לה לשריטות,  ואיים לרצוח אותה אם תעז לעזוב את הבית ולא לעזוב את בן זוגה. "הוא הכה אותי בבטן ושרט לי את הפנים בגלל שסירבתי לעזוב את בן זוגי", סיפרה ב'.

בהמשך האב התקשר לחבר של בתו ופקד עליו שלא לקיים יחסי מין עם בתו. "אני אחתוך לך את הראש", איים האב על החבר. הוא גם איים על אמו של בן הזוג ואמר שישרוף לה את הבית וירצח לה את כל המשפחה.