בנו של השופט בן ה-17 שנעצר בפרשת הסחיטה באיומים והפצת הסרטון האינטימי של איש העסקים עמוס לוזון מוחזק בתא הפרדה בבית המעצר אבו כביר כשהוא מנותק משאר העצירים ותחת שמירה כבדה מאוד של סוהרים. התא מפוקח על ידי סוהרים שיושבים במוקד ודואגים לביטחונו ומותקנות בו מצלמות הפועלות 24 שעות ביממה.

"שומרים על הבן של השופט כמו כספת. אין גישה לאף אחד אליו פרט לסוהרים שדואגים לו כל הזמן ועוקבים אחריו", חשף אחד העצירים, "גם שני החשודים האחרים מוחזקים בתא הפרדה כדי שעצירים לא ינסו לסחוט אותם או לפגוע בהם".

מי שלמעשה הפיל את בנו של השופט הוא אחד החשודים המרכזיים בפרשה שטען שהוא זה שהתקשר ללוזון, סחט אותו ודרש ממנו סכום של 13,500 שקל בתמורה לאי הפצת הסרטון. לוזון סירב ואז הוא התקשר לאחד ממקורביו וניסה לסחוט גם אותו. בשלב זה לוזון הגיש תלונה במשטרה.

החוקרים ביחידה המרכזית במשטרת מחוז מרכז עצרו את בנו של איש העסקים המתגורר בשכונות ללוזון בווילה בהרצליה פיתוח. הבן הודה שצילם את לוזון בבריכה והעביר את הסרטון האינטימי לחבר ששלח אותו על פי החשד לבנו של השופט.

מעצרם של השניים הוארך בשלושה ימים. מעצר בנו של השופט המיוצג על ידי עו"ד עופר ברטל הוארך היום בבית משפט השלום בתל אביב ביומיים.

בכוונת המשטרה להגיש כתבי אישום נגד המעורבים בפרשה בגין סחיטה באיומים, פגיעה בפרטיות והטרדה מינית - כל אחד לפי חלקו.

"יש להם ראיות די מוצקות נגד כולם להגשת כתבי אישום. הם משתפים פעולה, כל אחד סיפר את גרסתו והיא נבדקת לעומק. אנחנו לא עושים הנחות לאף אחד ולא חשוב במי מדובר. כולם קיבלו יחס שווה בחקירות", הדגיש גורם במשטרה.