זה קרה לפני כשבועיים בבית מלון באילת: שלושה נערים בני 17 התקשרו לטלפון האישי של א', צעירה כבת 35 המוגדרת על ידי המשטרה כ"מאדאם של אילת", ומעסיקה על פי החשד נשים צעירות כנערות ליווי. חלק מאותן צעירות הן אימהות חד הוריות, יהודיות וערביות, שנקלעו למצוקה כלכלית קשה והיו זקוקות לכסף בצורה דחופה.

שלושת הנערים הזמינו מהמאדאם שתי נערות ליווי לחדרם במלון, וכשאלו הגיעו, פרץ ביניהן לבין הנערים ויכוח לגבי הסכום שהם היו צריכים לשלם להן. כאן נכנסה לתמונה, א', המאדאם, ששמעה שהנערים לא מוכנים לשלם את סכום הכסף שנקבע מראש ושלחה על פי החשד אדם מטעמה שתקף אחד הקטינים על כך שהעז לא לשלם את לה את הכסף.

הקטין, שהוכה באלימות, הובהל על ידי חבריו לטיפול רפואי בבית החולים יוספטל בעיר שהוא במצב קל. "לא רצינו לשלם סכום שלא הסכמנו עליו, ופתאום איזה בריון בא משומקום, הרביץ לאחד מאיתנו ושלח אותו לבית החולים", סיפרו הנערים בעדותם במשטרה.

כאן נכנסו לתמונה חוקרי יחידת החקירות והמודיעין במשטרת מרחב אילת בפיקודה של סנ"צ חגית בן שאנן שנעזרו בעדותם של הנערים כדי להוכיח ש-א' מנהלת רשת ליווי ענפה בעיר שפעלה במשך תקופה ארוכה. "בזכות האירוע עם הנערים הצלחנו לחשוף את הרשת שלה. בהמשך הצלחנו לאתר גם כמה מהנשים ש-א' העסיקה במשך כשלוש שנים", מספרת סנ"צ בן שאנן. "הנשים חשפו את שיטות ההעסקה שלהן, כמה כסף קיבלו ואיך לעיתים הכריחה אותן לקבל למעלה מ-10 לקוחות ביום".

לדברי אחת הנשים שעבדה אצל א', האחרונה הייתה שולחת אותן ללקוחות ששהו בבתי מלון או בדירות ששכרו בעיר. "הכול עבד במזומן. על כל לקוח קיבלנו 300 שקלים ואת השאר היא הייתה לוקחת", העידה אחת הנשים, "לפעמים עבדנו גם 12 שעות ביממה זה היה לא אנושי".

אחרי חקירה מאומצת הצליחה המשטרה לעצור את א', אבל זו הכחישה כל קשר לחשדות נגדה וטענה שלא ניהלה שום רשת של נערות ליווי, זאת למרות שאותן נשים הפלילו אותה בעדותן במשטרה. בנוסף, במשטרה וברשות המיסים מעריכים כי א' גלגלה מיליוני שקלים שנעלמו ולא ברור היכן הכסף שאותו הרוויחה בזכות אותן נשים ומי לקח אותו.

"בחשבון הבנק של א' לא מצאנו כספים או נכסים והכול עבד במזומן. כנראה שמי שהיה הבוס מעילה העלים את הכסף והלבין אותו. זה נמצא עוד בחקירה", מציינים גורמים במשטרה ומוסיפים שנגד א' הוגש כתב אישום בגין העסקת נשים בזנות אך היא ממשיכה להכחיש את כל החדשות נגדה ותצטרך בקרוב להתמודד עם הנשים שהעסיקה וישמשו נגדה כעדות תביעה.