בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (ראשון) את מעצרו של כוכב הרשת אלעד לוי בחמישה ימים. לוי נעצר בשבוע שעבר בחשד לתקיפה מינית וביצוע עבירות מין בצעירות, חלקן קטינות.

קצין החקירות של היחידה ללוחמה בפשיעה במשטרת מרחב ירקון, רפ"ק אורן ששון, חשף בדיון כי לוי, כוכב רשת בן 35 ממעלה אדומים, הודה בחקירתו כי נהג לשתף בקליפים שלו נערות מתחת לגיל 18. "הוא היה מבצע בדיקה ומגלה אם אותן בחורות מעל גיל 16 או מתחת", ציין. עוד הוא אישר כי היו עימותים בין לוי לבין כמה מהמתלוננות, וכי בימים הקרובים יתקיימו עימותים נוספים עם יתר המתלוננות.

סנגורו של לוי, עו"ד שי שורר, טען מנגד כי בסיום אחד העימותים, אחת המתלוננות הטיחה בלוי כי התאכזבה לאחר שהבטיח לה קשר רציני. הוא קבל על טענת החוקר לפיה המתלוננות הן קורבנות, וציין כי בעקבות אכזבתן לכאורה הן התלוננו וניסו לסחוט את לוי. עוד טען במהלך הדיון, כי יש סרטון והקלטה של מתלוננת ששוחחה עם חברתה, לפיהם היא רצתה לסחוט את לוי ולכן התלוננה. לוי התערב וציין כי "היא שלחה לי הודעה ואמרה 'אתה מעולם לא היית גבר של בחורה אחת'. בגלל זה הסכמתי להמשיך איתה את הערב".

למרות הארכת המעצר, שניתנה כדי לאפשר לחוקרים לבצע פעולות חקירה בניסיון לבסס את הראיות נגד לוי, ציין השופט, בדומה לדיון הקודם, כי קיימים קשיים ראייתיים בתיק וכי הסוגייה המרכזית בפרשה היא עניין ההסכמה. מתלוננת נוספת שהגישה תלונה במשטרה, סיפרה על דפוסי ההתנהגות של לוי, הדומות לאלו שציינו יתר המתלוננות נגדו. 

השופט ציין כי שקל לשחרר את לוי למעצר בית, אך כדי למנוע כל ניסיון של שיבושי חקירה מצידו החליט בשלב זה להאריך את מעצרו. במידה והחקירה לא תתקדם, יישקל ככל הנראה שחרורו למעצר בית. לחוקרים אמר לוי כבר מספר פעמים כי הוא מוכן לעבור פוליגרף להוכחת חפותו, דבר לא קביל מבחינה משפטית, מה שהוביל לבקשה להידחות על הסף. התיק מלווה על ידי פרקליט בכיר בפרקליטות מחוז תל אביב.