מלכת יופי רוסייה לשעבר נעצרה לאחרונה לאחר שתקפה באכזריות עובדת סופרמרקט בעיר גוליבר השוכנת בסמוך לגבול עם אסטוניה במערב המדינה.

בתיעוד האירוע שנקלט במצלמות האבטחה של המקום, אפשר לראות בבירור את הרגע שבו נטליה דולגנובסקיה בת  ה-32 שולפת סכין ודוקרת את העובדת בפלג גופה העליון.

עדי ראייה שנכחו במקום מספרים כי ניתן היה לשמוע את דולגנובסקיה צועקת שהיא "שונאת נשים", רגע לפני שתקפה את העובדת בת ה-36. שניות לאחר מכן שני לקוחות ששהו במקום התנפלו על מלכת היופי לשעבר והצליחו לקחת לה את הסכין, אז דולגנובסקיה פשוט נמלטה מהמקום.

העובדת שנדקרה הובהלה לבית החולים מקומי כשהיא סובלת שבע פציעות דקירה בראשה ובפלג גופה העליון, ועל פי מקורות מבית החולים לא נשקפת סכנה לחייה.

למרות שנמלטה מהמקום, דולגנובסקיה נעצרה על ידי המשטרה דקות ספורות אחרי התקיפה האכזרית, ונכון לעכשיו חוקרי האירוע מתייחסים לתקרית בתור תקיפה אקראית לחלוטין, כשהסברה הרווחת היא שהחשודה מתמודדת עם בעיות נפשיות.

דולגנובסקיה זכתה במקום הראשון בתחרות מלכת היופי של אוליאנובסק לפני 15 שנים כשהייתה רק בת 18. לאחר זכייתה היא נישאה לאיש עסקים מקומי עד שמערכת היחסים עלתה על שרטון והשניים התגרשו בשנת 2011. בעקבות תקרית התקיפה בסופרמרקט מקורביה דיווחו לכלי התקשורת שמצבה הנפשי התדרדר בשנים האחרונות.

אלינור פרימנובה, אמה של נטליה, התייחסה לתקרית בה הייתה מעורבת בתה וסיפרה: "היא שוחחה איתי לפני כמה שבועות ואמרה לי שיש לה תחושה כאילו שדים תפסו אותה", אמרה האם והסגירה את מצבה של בתה, וחוקרי המשטרה בודקים כעת את הנסיבות שהובילו לתקיפה המזוויעה בעוד שפסיכיאטרים בבית החולים מתכוונים לבחון את מצבה הנפשי.