מאור הילל, סוחר סמים מאילת שהורשע במכירת סמים לכוכב הילדים יובל המבולבל, מנהל בחודשים האחרונים זוגיות עם האסירה מארי פיזם, שהורשעה ברצח בתה רוז. השניים מתכוונים להינשא בקרוב בין כותלי הכלא ולהקים משפחה.

הלל ופיזם כבר הגישו תצהירים נוטריוניים לשירות בתי הסוהר באמצעות עו"ד חן מאירי להכיר בהם כידועים בציבור ולאפשר להם מפגשי התייחדות. בשלב הבא השניים מתכוונים להגיש עתירה משותפת לבית המשפט ובהמשך לערוך טקס נישואין.

הלל מרצה עונש מאסר של תשע שנים בגין סחר בסמים ומכירתם לסוכן סמוי של המשטרה. לדברי אסירים אחרים בכלא, הלל רציני מאוד לגבי הקשר שלו עם פיזם. "אני אוהב אותה ולא מסתיר את זה מאף אחד", סיפר הלל  למקורביו. "אין לי מה להתבייש בה. היא משלמת את חובה לחברה. אנחנו כבר ארבעה חודשים יחד. יש בנינו אהבה גדולה מאוד. מעולם לא הרגשתי דבר כזה עם אישה שהייתי איתה. היא יודעת להכיל אותי ואני להכיל אותה. המשפחה שלי יודעת על הקשר בינינו ותומכת בי".

מאור הלל, בן הזוג של מארי פיזם
"לא אכפת לי מה אומרים עליה". מאור הלל

לדבריו, לא אכפת לו מהביקורת על כך שהוא מנהל מערכת יחסים רומנטית עם אסירה שרצחה את בתה ומרצה עונש מאסר עולם וגם לא מפער הגילאים ביניהם. "אני לא שופט אותה על מה שעשתה ועל מה שהיא נשפטה. היא לא שופטת אותי על המעשים שלי. אני לא מדבר איתה על הנושא הזה. אנחנו מתכוונים ללכת עד הסוף במערכת היחסים שלנו ולהתחתן בקרוב".

הלל, רווק בן 31, התגורר לסירוגין באופקים, אילת ובמגדל יוקרה בתל אביב. הוא עבריין מוכר למשטרה בתחום הסחר בסמים, בעיקר מסוג קוקאין ו-MDMA. שמו עלה לכותרות לאחר תפיסתו של יובל המבולבל (שם טוב). לפי כתב האישום שהוגש נגדו לפני כשש שנים, הלל מכר לשם טוב בעשרה מקרים סם מסוג קוקאין תמורת כמה אלפי שקלים. העסקאות בוצעו בבית מלון בתל אביב, במושב בשרון, בקניון עזריאלי ובמקומות נוספים. בנוסף הוא מכר קוקאין לעורכת דין, למפיקת הצגות ולזמרים.

פרשת רוז פיזאם - מארי ורוז פיזאם  (צילום: AFP, GettyImages IL)
מארי פיזם ובתה רוז לפני הרצח | צילום: AFP, GettyImages IL

כתב האישום שהפרקליטות הגישה נגדו לבית משפט השלום בתל אביב ייחס לו 19 אישומים ו-53 עסקאות סמים. למעשה, חקירתו של הלל הובילה להגשת כתב האישום נגד שם טוב. "הכרתי את יובל המבולבל ושאר הסלבריטאים כשעבדתי כברמן באחד הברים בתל אביב", סיפר למקורביו.

לפני כעשרה חודשים פיזם הייתה בזוגיות עם העבריין איציק בסון. הם אף הגישו עתירות לבית המשפט לאפשר להם להיפגש אבל הן נדחו. הם היו בקשר במשך כשנה וחצי אבל הוא הסתיים. פיזם עצמה מאושרת מהקשר עם הלל ובטוחה בהצלחתו, כך לפי מקורביה.

בקרוב יחליטו בשב"ס האם להכיר בהלל ופיזם כידועים בציבור ובמידה ולא השניים יגישו עתירות לבית המשפט. "מצאתי את האישה של החיים שלי", אומר הלל למקורביו. "לא מזיז מה אסירים וחברים או מקורבים אומרים עלינו. בניגוד לגברים אחרים שהכירו אותה וברחו בגלל ביקורות קשות שחטפו מצד משפחה וחברים, אני ממש לא מתכוון לנטוש אותה. אני מאמין שהנשיא יקצוב בקרוב את העונש שלה ואני אקבל שליש בוועדת השחרורים. בעוד כמה שנים נוכל להיות ביחד מחוץ לחומות הכלא ולהקים בית בישראל. אנחנו רוצים ילדים, לפתוח ביחד דף חדש בחיים שלנו".

עו"ד חן מאירי
עו"ד חן מאירי

עו"ד חן מאירי המטפלת בעניינם של השניים מסרה: "אכן נעשתה פנייה לצורך עריכת אישור נוטריוני שיכיר בבני הזוג כידועים בציבור גם אם שניהם כלואים ואולי קל וחומר , זכויות האדם לרבות זכותם להתייחדות עודן שרירות וקיימות וכולי תקווה ששב״ס יכיר בהן".