סיפור כזה לא זוכרים במשטרת ישראל שנים רבות. לרוב השוטרים רגילים לתפוס סוחרי סמים שמעורבים במכירת סם לאזרחים או לשוטרים סמויים, אך הפעם התלונה הזו הייתה יוצאת דופן.

זה התחיל לפני כחודש. ג', סוחר סמים תושב נתניה בשנות השלושים לחייו, קבע פגישה עם לקוח שלו במרכז העיר. הוא הגיע עם קנאביס, הלקוח עם הכסף. ג', הסוחר נכנס למכונית של הלקוח לסגור את העסקה. לפתע מהמושב האחורי יצאו כמה אנשים שאינו מכיר וריססו אותו בגז פלפל. הם שדדו ממנו אלפי שקלים שהיו במכנסיו ונמלטו מהמקום.

ג', החליט למרות הכול לעשות צעד חריג, ניגש לתחנת משטרת כפר סבא והגיש תלונה על שוד. "אחד מהם ריסס אותי בגז מדמיע והשני הוציא אקדח ואיים לירות בי אם אתנגד", שחזר ג' בעדותו בפני חוקרי תחנת המשטרה.

לדבריו, הוא נכנס למכוניתו וניסה להימלט מהם אבל התהפך. השודדים לקחו ממנו לדבריו כמה עשרות אלפי שקלים. "הם היכו אותי בכל הגוף ושדדו את הכסף", ציין ג'.

חוקרי תחנת משטרת כפר סבא חשבו בתחילה שמדובר בסיפור מדומיין אבל מהר מאוד הבינו שמדובר במקרה אמיתי, על אף שלא בכל יום מתלונן סוחר סמים על מעשה שוד.

לאחר חקירה מאומצת שארכה כמה שבועות החוקרים עצרו השוטרים תושב רעננה בן 23 כחשוד בשוד סוחר הסמים. מעצרו הוארך כמה פעמים בבית המשפט.

השבוע המשטרה הגישה הצהרת תובע נגד החשוד המרכזי בשוד ובימים הקרובים הפרקליטות תגיש נגדו כתב אישום לבית המשפט המחוזי מרכז- לוד על שוד בנסיבות מחמירות. שותפיו טרם נתפסו.